II etap konkursu 7LIVES of fineLIFE! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > II etap konkursu 7LIVES of fineLIFE!

II etap konkursu 7LIVES of fineLIFE!

Jeśli zajmujesz się fotografią, masz naturę estety oraz jesteś wrażliwy na piękno, weź udział w konkursie organizowanym przez magazyn dobrego życia fineLIFE.pl!

Jeśli zajmujesz się fotografią, masz naturę estety oraz jesteś wrażliwy na piękno, weź udział w konkursie organizowanym przez magazyn dobrego życia fineLIFE.pl!

W poprzednim miesiącu informowaliśmy was o konkursie fotograficznym 7LIVES of fineLIFE. Wraz z nadejściem nowego miesiąca magazyn FineLife.pl rozpoczyna II etap ogólnopolskiego konkursu fotograficznego.

Co miesiąc jury przedstawia nowy temat, który należy zrealizować w swoich zdjęciach. Październikowi patronowało hasło „Dead Souls – Martwe Dusze” . W tym etapie nagrodzony został Adam Ostrowski . Poza jego pracą jury wyróżniło również kilka dodatkowych fotografii, które przedstawiały bardzo wysoki poziom oraz ukazywały niezwykły talent autorów.

Kolejny, listopadowy temat to interpretacja hasła „Belle de Jour – Piękność Dnia”. Zadanie jest o tyle wyjątkowe, że opiekę artystyczną nad nim będzie sprawować Stowarzyszenie Agencji Reklamowych (SAR ). W jury równiez nastąpi mała zmiana. Do tej pory zasiadali w nim Lidia Popiel, Bogusław Linda, Jacek Poremba i Piotr Welc. W tym miesiącu dołączy do ich grona pani Eliza Karczewska z agencji Lowe GGK.

„Belle de jour – Piękność dnia” to temat inspirowany klasycznym dziełem filmowym Luisa Bunuela, w którym Catherine Deneuve pokazuje różne oblicza kobiecości. Jak mówi przewodnicząca jury i redaktor naczelna magazynu fineLIFE, Lidia Popiel:

Wszyscy uczestnicy co miesiąc walczą o nagrodę główną – stypendium na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej , ale także o udział w profesjonalnych warsztatach organizowanych przez LEICĘ i staż w jednej z czołowych agencji reklamowych . Ponadto najlepszych autorów wyróżni mecenas konkursu – firma HP – poprzez przyznanie nagród w postaci nowoczesnych zestawów sprzętu do drukowania.

Prace można składać na profilu magazynu

ZAPRASZAMY!