Europejskie Targi Muzyczne już w ten weekend! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Europejskie Targi Muzyczne już w ten weekend!

Europejskie Targi Muzyczne już w ten weekend!

26 i 27 listopada, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będziecie mieli szansę zobaczyć swoje ulubione gwiazdy i podejrzeć Radio Złote Przeboje od kuchni!

26 i 27 listopada, w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie będziecie mieli szansę zobaczyć swoje ulubione gwiazdy i podejrzeć Radio Złote Przeboje od kuchni!

Targi muzyczne Co Jest Grane to jedyna impreza w Polsce, która łączy w sobie koncerty, wykłady, projekcje filmów oraz spotkania z artystami.

W ciągu dwóch dni, 26 i 27 listopada, w Pałacu Kultury i Nauki wszystko będzie kręciło się wokół muzyki. Zapowiada się wręcz muzyczne święto, podczas którego spotkają się artyści, producenci, dziennikarze oraz przedstawiciele branży muzycznej z Polski i ze świata. Koncerty, jakie odbędą się w ramach Targów to przegląd polskiej sceny muzycznej, bez ograniczeń gatunkowych. Królować będzie różnorodność stylów, dlatego każdy znajdzie coś dla siebie. Koncerty odbywać się będą w różnych miejscach Warszawy, m.in w Teatrze Dramatycznym, Cafe Kulturalna i w Fabryce Trzciny.

***

– przygotowaliśmy relacje z targów na żywo

– zabawy i konkurencje z programu Kammel SHOW

– spotkania z gwiazdami polskiej sceny muzycznej

– możliwość poznania osobowości Radia Złote Przeboje

– uczestniczyć w audycji na żywo

Przyjdź! Niech usłyszy Cię cała Polska!

***

Na Europejskich Targach Muzycznych znajdzie się również coś dla dzieci . W niedzielę gościem będzie Teatr „Roma”, który zaprezentuje najmłodszym fragmenty musicalu „Alladyn JR” w reżyserii Wojciecha Kępczyńskiego. Odbędzie się też promocja książeczki „Pan Kleks i inni – piosenki dla dzieci z Teatru Muzycznego Roma”.

Bilety na Europejskie Targi Muzyczne Co Jest Grane oraz na koncerty będzie można nabyć w trakcie trwania Targów na miejscu imprezy oraz przed koncertami –

Europejskie Targi Muzyczne Co jest Grane odbędą się w weekend 26 i 27 listopada w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie