Wyjątkowe kołysanki od gwiazd » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wyjątkowe kołysanki od gwiazd

Wyjątkowe kołysanki od gwiazd

Płyta „Kołysanki z miłością” to zbiór 10 pięknych kołysanek oraz 10 ścieżek dźwiękowych, które mają ułatwić rodzicom samodzielne śpiewanie.

Płyta „Kołysanki z miłością” to zbiór 10 pięknych kołysanek oraz 10 ścieżek dźwiękowych, które mają ułatwić rodzicom samodzielne śpiewanie.

Płyta „Kołysanki z miłością” dedykowana jest dzieciom oraz ich rodzicom. Znalazły się na niej spokojne, pełne pozytywnych emocji utwory. Składanka powstała w ramach ogólnopolskiej kampanii społecznej „Kołysanki z miłością”, której celem jest przywrócenie mody na śpiewanie kołysanek.

10 umieszczonych na płycie piosenek zostało wybranych spośród 419 nadesłanych przez rodziców i opiekunów do konkursu na napisanie słów do kołysankowych melodii. Oprócz nich znajduje się też 10 ścieżek dźwiękowych, które ułatwią rodzicom samodzielne śpiewanie. Utwory wykonywane są przez niepowtarzalne duety. Do studia nagraniowego zaproszeni zostali autorzy wyróżnionych tekstów oraz wspierający akcję aktorzy i dziennikarze: ambasadorka akcji – Magdalena Różyczka , a także Sonia Bohosiewicz, Marzena Rogalska, Anna Dereszowska, Marcin Kindla, Andrzej Grabowski, Magdalena Łyczko, Mariusz Totoszko, Stachursky i Andrzej Rybiński.

Krążek, który powstał dzięki zaangażowaniu rodziców oraz zaproszonych gwiazd, ma wspomóc cel charytatywny. Całkowity dochód z jego sprzedaży płyty przeznaczony zostanie na remont Kliniki Pediatrii Centrum Zdrowia Dziecka.