Premiera videoclipu Czesława Mozila [zdjęcia] » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Premiera videoclipu Czesława Mozila [zdjęcia]

Premiera videoclipu Czesława Mozila [zdjęcia]

Opublikowany został dziś teledysk do singla „Do Laury” promującego najnowszą płytę Czesława Mozila „Czesław śpiewa Miłosza”.

Opublikowany został dziś teledysk do singla „Do Laury” promującego najnowszą płytę Czesława Mozila „Czesław śpiewa Miłosza”.

W poniedziałek w Internecie ma miejsce premiera videoclipu do piosenki „Do Laury”. Utwór promuje najnowszy album Czesława Mozila „Czesław śpiewa Miłosza”, na którym znalazły się wiersze Czesława Miłosza w aranżacji Mozila.

Twórcą klipu jest Mads Hemmingsen, który nakręcił takie teledyski jak „Maszynka do świerkania” czy „Krucha Blondynka”. Do realizacji projektu zaproszona została aktorka filmowa i teatralna Aneta Teodorczuk – Perchuć. Jej głos można usłyszeć w refrenie piosenki. W teledysku wzięli udział również mieszkańcy schroniska św. Brata Alberta w Łodzi.

Czesław Mozil – Do Laury

Teledysk opowiada historię mieszkańców starej, zrujnowanej fabryki, zahipnotyzowanych przez piękne syreny. Mężczyźni i kobiety zwabieni czarem tajemniczych nimf przepadają w odmętach pobliskiego mokradła płacąc za chwilę szczęścia najwyższą cenę.