Wielkie gwiazdy na Sylwestrze w Poznaniu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Wielkie gwiazdy na Sylwestrze w Poznaniu!

Wielkie gwiazdy na Sylwestrze w Poznaniu!

Perfect, Małgorzata Ostrowska, Papa D i wiele innych gwiazd, wystąpi na Sylwestrze 2011/2012 w Poznaniu. Tematem przewodnim jest „Powrót do przeszłości”.

Perfect, Małgorzata Ostrowska, Papa D i wiele innych gwiazd, wystąpi na Sylwestrze 2011/2012 w Poznaniu. Tematem przewodnim jest „Powrót do przeszłości”.

W tym roku, największe gwiazdy razem z Radiem Złote Przeboje , zabawę sylwestrową spędzą w Poznaniu . Na scenie zagra zespół Perfect , Małgorzata Ostrowska , Paweł Stasiak razem z zespołem Papa D , grupa London Beat , oraz… niespodzianka – gwiazda specjalna wieczoru ! Szczegóły wkrótce w Radiu Złote Przeboje . Lider Paweł Stasiak z Papa D , nie ukrywa swojej radości, z faktu że zagrają w Poznaniu:

Powrót do przeszłości

Stadion w Poznaniu , jest jednym z czterech obiektów w Polsce, na którym odbędą się rozgrywki piłkarskich mistrzostw Euro 2012 . W sierpniu 1980 roku, odbył się pierwszy mecz na Stadionie Miejskim przy ul. Bułgarskiej , dlatego motywem przewodnim tegorocznego Sylwestra będzie muzyka lat osiemdziesiątych. Zastępca Prezydenta Miasta Poznań , Sławomir Hinc , zapowiada że:

Dlaczego Plac Wolności?

Początkowo imprezę sylwestrową planowano na Stadionie Miejskim. Komentarze internautów, zachęciły organizatorów o opinię mieszkańców. Zapytano 500 osób, na temat miejsca planowanego wydarzenia. Ponad 370 respondentów wskazało Plac Wolności .

Posłuchaj wielkiego przeboju zespołu London Beat „I’ve Been Thinking About You ”

Więcej informacji już wkrótce w Radiu Złote Przeboje!

Start: godzina 20:00, Plac Wolności w Poznaniu. Na finał imprezy, zaplanowana jest wielka dyskoteka pod gwiazdami.