Nadchodzące hity dużego ekranu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Nadchodzące hity dużego ekranu!

Nadchodzące hity dużego ekranu!

Z okazji zbliżających się Walentynek w przyszłym tygodniu w kinach prawdziwy wysyp premier. Tradycyjnie już Radio Złote Przeboje podpowiada Wam na co możecie wybrać się do kina. Będzie w czym wybierać! Już teraz zobaczcie na co warto zaprosić na randkę swoją druga połówkę!

Z okazji zbliżających się Walentynek w przyszłym tygodniu w kinach prawdziwy wysyp premier. Tradycyjnie już Radio Złote Przeboje podpowiada Wam na co możecie wybrać się do kina. Będzie w czym wybierać! Już teraz zobaczcie na co warto zaprosić na randkę swoją druga połówkę!

10 lutego na ekranach kin pojawi się wiele interesujących produkcji!

„I że cię nie opuszczę”

Na początek dramat „I że cię nie opuszczę”. Bardzo wzruszająca historia pewnego małżeństwa, które zostało wystawione na ciężką próbę. Paige traci pamięć – jak poradzi sobie z tym jej mąż? Czy uda mu się ponownie rozkochać w sobie ukochaną?

„Odrobina nieba”

Jeżeli jesteście fanami Whoopi Goldberg czy Kate Hudson na pewno ucieszycie się z premiery filmu „Odrobina nieba”. To komediodramat, w którym nie zabraknie miłosnych wątków i śmiesznych perypetii głównych bohaterów! Na pewno poprawią Wam humor i będziecie sięgać po chusteczki!

„Rammbock”

Dla lubiących się bać mamy wyjątkową propozycję – dawno niewidzieliśmy w Polskich kinach – niemieckich horrorów. „Rammbock” bo o tym filmie mowa, opowiada historię Berlinie, w którym wybucha epidemia groźnego wirusa, który rozprzestrzenia się w błyskawicznym tempie. W tym wszystkim jest miejsce na… miłość – chłopak próbuje odnaleźć swoją byłą dziewczynę. Jednak czy uda mu się pokonać hordy zombie? Musicie przekonać się sami!

„Z daleka widok jest piękny”

Dramat, tym razem polskiej produkcji. Historia pokazująca biedne życie w podkarpackiej wiosce, gdzie główny bohater mieszka ze schorowaną matką, tylko czekając na dzień w którym będzie mógł zamieszkać sam z narzeczoną. Plany krzyżuje tajemnicze zniknięcie jednego z bohaterów. Jak dalej potoczą się ich losy?

„Żelazna dama”

Fani Meryl Strzep koniecznie muszą zobaczyć najnowszy film z jej udziałem. „Żelazna dama” , to dramat pokazujący przemianę z niegrzecznej Maggy w jedną z najbardziej wpływowych postaci współczesnego świata. Do dziś dnia czarna torebka, która była jej nieodłącznym atrybutem symbolizuje autorytarne rządy. Ta wzruszająca historia na pewno warta jest polecenia! Zobaczcie zwiastun:

„Big Love”

„Big Love” – to już drugi film polskiej produkcji, który od przyszłego tygodnia będzie dostępny na dużym ekranie. Tym razem dla wielbicieli gatunków thriller i romans. Co wyjdzie z takiego połączenia? To historia o Emilii i jej starszym narzeczonym, który wywraca jej dotychczasowe życie do góry nogami. Czy skończy się happy endem? Przekonajcie się sami!

„Hugo i jego wynalazek”

Rodzinna wizyta w kinie wcale nie musi być nudna. W przyszłym tygodniu premiera filmu „Hugo i jego wynalazek” . To urzekająca historia o dzieciach żyjących w latach 30. XX wieku, a przede wszystkim Hugo – 12-letniego chłopca, który mieszka na jednym z paryskich dworców kolejowych. Nie zabraknie wzruszeń!

„Czarodziejka”

Ostatnią propozycją nadchodzącego tygodnia jest francusko-belgijski komediodramat „Czarodziejka” . Na drodze Doma staje pewnego dnia pewna kobieta przedstawia się jako czarodziejka i chce spełnić 3 życzenia. Jednak po spełnieniu 2 znika bez śladu, a zakochany Dom zrobi wszystko aby ją odnaleźć. Czy mu się uda? Zapraszamy do kin!

K olejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!