Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków

Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Wrocław, Łódź, Kraków

Mimo straszliwych mrozów, pierwszy weekend lutego zapowiada się naprawdę gorąco! Zamiast siedzieć w domu, trzeba ciepło się ubrać i wyruszyć w miasto – koniecznie!

Mimo straszliwych mrozów, pierwszy weekend lutego zapowiada się naprawdę gorąco! Zamiast siedzieć w domu, trzeba ciepło się ubrać i wyruszyć w miasto – koniecznie!

WROCŁAW

Koncert Anny Marii Jopek & Kroke

niedziela, godz. 19:00

Już w tę niedzielę w Synagodze pod Białym Bocianem wystąpi Anna Maria Jopek & Kroke. Występ artystki będzie miał miejsce w ramach Ethno Jazz Festivalu – Muzyka Świata. Towarzyszyć jej będzie zespół Kroke – światowej sławy klezmerski kwartet. Na tym koncercie nie może Was zabraknąć!

WARSZAWA

Obchody Nowego Roku Chińskiego

niedziela, godz. 15:00

W ten weekend w warszawskich Łazienkach Królewskich zagoszczą klimaty Dalekiego Wschodu, konkretniej – Chin. Do świętujących Nowy Rok Chińczyków dołączą Warszawiacy. Przy trzech stanowiskach warsztatowych będzie można wziąć udział w budowaniu barwnego, wielkiego chińskiego smoka; obejrzeć smoczy teatr i nauczyć się trudnej sztuki orgiami. Nie przegapcie takiej okazji!

ŁÓDŹ

Wystawa miniatur stadionów

W Experymentarium w Manufakturze możecie z bliska zobaczyć jak wyglądają wszystkie stadiony, na których rozgrywane będą mistrzostwa EURO 2012. Twórcom wystawy udało się odwzorować wygląd obiektów na podstawie wizualizacji i planów, kiedy stadiony nie były jeszcze gotowe. To świetna propozycja na spędzenie mroźnego weekendu z dziećmi – zamiast tradycyjnego spaceru po deptaku.

Wystawa w Twoim mieście potrwa do 22 marca.

KRAKÓW

Kazik na żywo!

sobota, godz. 19:00

Legendarny Kazik ponownie zaśpiewa w Krakowie. I znów w klubie Kwadrat – ostatni raz zespół Staszewskiego wystąpił tam w kwietniu zeszłego roku. Grupa na pewno naładowała już akumulatory… Będzie się działo!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!