Weekend w Twoim mieście: Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Łódź » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Łódź

Weekend w Twoim mieście: Wrocław, Szczecin, Rzeszów, Łódź

Weekend (11-12.02) to świetna okazja na nadrobienie kulturalnych zaległości. Sprawdźcie co ciekawego czeka Was przez dwa najbliższe dni w Waszym mieście!

Weekend (11-12.02) to świetna okazja na nadrobienie kulturalnych zaległości. Sprawdźcie co ciekawego czeka Was przez dwa najbliższe dni w Waszym mieście!

WROCŁAW

Występ Formacji Chatelet w sali widowiskowej DOK

sobota, godz. 16:30, Brzeg Dolny

Formacja Chatelet była w zeszłym tygodniu gościem

więcej informacji uzyskacie na:

SZCZECIN

Trio M3 & Krzesimir Dębski

niedziela, godz. 20:30

W Hali Opery przy ulicy Energetyków 12, wystąpi Trio M3, a wraz z nimi gościnnie Krzesimir Dębski! Grupa M3 prezentuje wyjątkową mieszankę muzyki – jazz pop, soul… Krzesimira Dębskiego nie trzeba chyba nikomu przedstawiać! Przyjdźcie zobaczyć co wyniknie z tej współpracy.

RZESZÓW

Wystawa w Muzeum Lalek Teatralnych

niedziela, godz. 15:30 – 16:15

Teatr Maska zaprasza do zwiedzania Muzeum Lalek Teatralnych! Można je zobaczyć przed niedzielnymi spektaklami. Biletem wstępu jest zakupiony bilet na dany spektakl. Muzeum powstało w 2008 r. Na zainteresowanych czekają lalki, projekty scenograficzne i elementy dekoracji z dawnych spektakli. Nie przegapcie takiej okazji!

ŁÓDŹ

Co to jest chasydyzm? Od nowatorstwa do esencji judaizmu – wykład z cyklu Lubię wiedzieć

niedziela, godz. 11:00

„Lubię wiedzieć” to cykl organizowany przez Oddział Kultur i Tradycji Wyznaniowych, w każdą drugą niedzielę danego miesiąca! To multimedialne wykłady dzięki którym można poznać historię i wielonarodowe dziedzictwo Łodzi, a także wkład różnych nacji w budowę miasta. Za każdym razem prezentowana jest inna kultura! Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do Łodzi!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!