Walentynki w Radiu Złote Przeboje! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Walentynki w Radiu Złote Przeboje!

Walentynki w Radiu Złote Przeboje!

Sprawdź co czeka Cię od rana w najbardziej romantyczny dzień roku w Radiu Złote Przeboje!

Sprawdź co czeka Cię od rana w najbardziej romantyczny dzień roku w Radiu Złote Przeboje!

***

Od samego rana, rozwiązanie konkursu „To właśnie miłość” ! Od tygodnia, mieliście szansę na weekendowy pobyt w SPA w Dolinie Charlotty, oraz wyjątkowe walentynkowe składanki „Pure Love” .

Na maile z odpowiedzią „za co kocham swoją drugą połowę” czekaliśmy pod adresem walentynki@zloteprzeboje.pl. Autorzy najciekawszych wiadomości, sprawdzą swoją wiedzę na temat partnera i swojego związku!

***

Od rana, prezentować będziemy Wam najlepsze piosenki artystów koncertowego cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”, aby już o 18:00 ogłosić pełne notowanie i wskazać najpopularniejsze i najbardziej romantyczne piosenki wybrane spośród tych Eltona Johna, Andrea Bocellego czy Michaela Buble!

***

Specjalnie dla słuchaczy Radia Złote Przeboje – legendarny Kabaret Koń Polski, przygotował Walentynkowe scenki z życia Mariana i Heli!

1. Czy Ty mnie kochasz?

2. Poczta

3. Święty Walenty

***

A już od 22:00 specjalny, walentynkowy wieczór Radio Złote Przeboje na żywo! w którym poczujecie się na jednym z koncertów cyklu „Prestiżowe Gwiazdy, Złote Przeboje”! Najwieksze, romantyczne przeboje gwiazd w wersji koncertowej! Elton John, Michael Buble, Andrea Bocelli i Guns`N Roses z największych scen świata, na żywo w Waszym domu!

Podczas walentynkowego koncertu, ogłosimy zwycięzców konkursu na najbardziej romantyczne wspomnienia związane z artystami cyklu