Weekend w Twoim mieście: Łódź, Katowice, Szczecin, Warszawa » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Łódź, Katowice, Szczecin, Warszawa

Weekend w Twoim mieście: Łódź, Katowice, Szczecin, Warszawa

Przed nami kolejny mroźny weekend lutego. Macie już plany na te wolne dni? Radio Złote Przeboje przygotowało dla Was kilka świetnych pomysłów, jak je spędzić!

Przed nami kolejny mroźny weekend lutego. Macie już plany na te wolne dni? Radio Złote Przeboje przygotowało dla Was kilka świetnych pomysłów, jak je spędzić!

ŁÓDŹ

Odkrywcy muzyki – „Serduszko puka…”

sobota, godz. 11:00

W tę sobotę Filharmonia Łódzka stanie się miejscem dla dzieci. Nasi najmłodsi będą mogli wziąć udział w specjalnych muzycznych warsztatach, w których zabawa połączona będzie ze śpiewem i tańcem.

Warsztaty odbywają się w trzech grupach wiekowych: Grupa Zielonych dla pięcio- i sześciolatków, Grupa Czerwonych dla siedmio- i ośmiolatków, Grupa Niebieskich dla dzieci dziewięcio- i dziesięcioletnich. Rodzice w tym czasie mogą udać się do kawiarni.

Warsztaty są połączone z koncertem. Projekt jest realizowany we współpracy z Polskim Towarzystwem Carla Orffa.

Więcej informacji na:

KATOWICE

Odjazdy 2012 – koncerty polskich zespołów

sobota, godz. 15:00

W tym roku w ramach Odjazdów w katowickim spodku wysyp najpopularniejszych polskich bandów. Wystąpią m.in: Koniec Świata, Cool Kids of Death, Acid Drinkers i Armia. Najbardziej oczekiwanymi zespołami, które zagrają w sobotę jest Kasia Nosowska z zespołem Hey i Grabaż z Pidżamą Porno.

SZCZECIN

Warsztaty plastyczne dla dzieci

sobota, godz. 15

Teatr Lalek Pleciuga zaprasza na specjalne warsztaty plastyczne dla dzieci. Maluchy będą mogły na nich za pomocą nożyczek, papieru, kredek i innych magicznych przedmiotów wyczarować coś fantastycznego.

Te rozwijające zajęcia polecane są dla dzieci w wieku od 4 do 6 lat. Zapraszamy!

WARSZAWA,

niedziela, godz. 16:00

Spektakl „Metro” w studiu Buffo

Teatr Janusza Józefowicza zaprasza na kolejny muzyczny spektakl legendarnego „Metra”. Sztuka swoją premierę miała w 1991 roku i do dzisiaj cieszy się wielkim zainteresowaniem publiczności. Od 1997 roku możemy ją oglądać na deskach teatru Buffo.

Twórcą muzyki do „Metra” jest Janusz Stokłosa, a na scenie oglądać będziemy mogli Nataszę Urbańską i Janusza Józefowicza w głównych rolach.