Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Wrocław

Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Szczecin, Rzeszów, Wrocław

Przed nami ostatni weekend lutego! Mrozy już powoli ustępują, niedługo przyjdzie wiosna, a dzięki Radiu Złote Przeboje już teraz możecie zaplanować odpoczynek. Zobaczcie co ciekawego wydarzy się w Waszym mieście!

Przed nami ostatni weekend lutego! Mrozy już powoli ustępują, niedługo przyjdzie wiosna, a dzięki Radiu Złote Przeboje już teraz możecie zaplanować odpoczynek. Zobaczcie co ciekawego wydarzy się w Waszym mieście!

WARSZAWA sobota, godz. 10:00

Podczas 3-godzinnych zajęć w Centrum Artystycznym Sztukarnia będziecie mogli zapoznać się z podstawami techniki witrażu Tiffany’ego. Na koniec zobaczyć czy byliście dobrymi uczniami i wykonać samodzielnie witraż! Na naukę nigdy nie jest za późno! Zapraszamy!

bilety: 89 zł więcej informacji na:

SZCZECIN niedziela, godz. 19:00

Teatr Polski w Szczecinie zaprasza na Wieczór Bałkański Studio Buffo . Zespół zabierze nas w pełną podróż wrażeń, do różnych krain na Półwyspie Bałkańskim. Wszystko w żywiołowej, pełnej wzruszeń i namiętności oprawie muzycznej. Zaprezentowane zostaną utwory m.in. Gorana Bregovića , Dana Balana czy Manosa Hadjidakisa. Zobaczycie m.in. Janusza Józefowicza, Janusza Stokłosę, Nataszę Urbańską, Aleksandrę Zawadzką czy Artura Chamskiego. Nie może Was tam zabraknąć!

więcej informacji na:

WROCŁAW sobota, godz. 18:00

Centrum Kultury Wrocław-Zachód zaprasza na niezapomniany wieczór! Wszystko pod znakiem kultury orientu ! W programie m.in. klasyczny belly dance, taniec z mieczem, widowiskowe show ze skrzydłami Izis, folklor arabski czy shaabi. Grupa Tańca Orientalnego Al-Mara przygotowała dla Was wspaniałe widowisko! Polecamy!

ceny biletów: 15-20 zł

RZESZÓW 17 stycznia – 18 Marca 2012

Przypominamy, że już od ponad miesiąca możecie oglądać Muzeum Okręgowym wystawę – „Europejska i polska grafika artystyczna. Ryciny od XVII do XX wieku…”. W Muzeum znajduje się ponad 8 tysięcy dzieł! Wszystko ułożone chronologicznie i wg. tematów – m.in. portrety, sceny rodzajowe oraz dzieła podejmujące tematykę historyczną, biblijną, mitologiczną, animalistykę, a także pejzaże i weduty, alegorie! Wycieczka w sam raz dla pasjonatów historii i sztuki!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!