Konkursu fotograficzny 7LIVES of fineLIFE » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Konkursu fotograficzny 7LIVES of fineLIFE

Konkursu fotograficzny 7LIVES of fineLIFE

W czwartek 23 lutego, wystartowało kolejne zadanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE, w którym główną nagrodą jest dwuletnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale Fotografii.

W czwartek 23 lutego, wystartowało kolejne zadanie ogólnopolskiego konkursu fotograficznego 7LIVES of fineLIFE, w którym główną nagrodą jest dwuletnie stypendium w Warszawskiej Szkole Filmowej na wydziale Fotografii.

Nowe zadanie nosi tytuł „NO TIME – Koniec Czasów” , mieści w sobie wiele odniesień do klasycznych dzieł filmowych, literackich oraz muzycznych. Przed czytelnikami magazynu fineLIFE.pl zostało postawione zadanie polegające na zobrazowaniu ich wizji ostatniego dnia życia na Ziemi.

Prace będą oceniane przez Lidię Popiel, Bogusława Lindę, Jacka Porembe i Piotra Welca.

7LIVES of fineLIFE to prestiżowy konkurs dla pasjonatów fotografii, którego ideą jest dotarcie do uzdolnionych twórców form fotograficznych i filmowych, jak również mecenat i wsparcie młodej fotografii.

Na przełomie stycznia i lutego uczestnicy konkursu zmagali się z tematem i „Powrót na Tatooine – w poszukiwaniu dzieciństwa”. Było to jedno z najtrudniejszych zadań przed jakimi stanęli uczestnicy jak i jurorzy. Jury wybrało 14 prac , a troje autorów postanowiło zaprosić na warsztaty fotograficzne z Lidią Popiel, które rozpoczną się pod koniec marca pod niebem Tunezji.

Osoby wyróżnione w ostatnim zadaniu to:

Malwina Kaszubska

Izabela Urbaniak

Artur Korzeniowski

Konkurs składa się z siedmiu części, a tematy zadań są inspirowane największymi dziełami mistrzów kina, fotografii oraz muzyki. Co miesiąc wyłaniani są laureaci, którzy oprócz nagrody głównej – stypendium na wydziale fotografii w Warszawskiej Szkole Filmowej – walczą o udział w profesjonalnych warsztatach organizowanych przez LEICĘ i staż w jednej z czołowych agencji reklamowych. Ponadto najlepszych autorów wyróżni mecenas konkursu – firma HP – przyznając nagrody w postaci nowoczesnych zestawów sprzętu do drukowania.

Miejscem składania prac jest

Więcej informacji na:

Kontakt: finelife@finelife.pl