Kinowe premiery przyszłego tygodnia! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Kinowe premiery przyszłego tygodnia!

Kinowe premiery przyszłego tygodnia!

Tradycyjnie dzięki Radiu Złote Przeboje możecie dowiedzieć się jakie filmy wejdą na ekrany w przyszłym tygodniu. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Już teraz rezerwujcie czas na filmowe seanse! Będzie w czym wybierać! Zobaczcie sami!

Tradycyjnie dzięki Radiu Złote Przeboje możecie dowiedzieć się jakie filmy wejdą na ekrany w przyszłym tygodniu. Gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie! Już teraz rezerwujcie czas na filmowe seanse! Będzie w czym wybierać! Zobaczcie sami!

Jak upolować faceta Premiera 9 marca 2012

Wśród naszych propozycji nie mogło zabraknąć komedii , tym razem nie do końca romantycznej, lecz kryminalnej , będącej adaptacją powieści Janet Evanovich pt. „Po pierwsze dla pieniędzy”. Pewna dziewczyna z Jersey wpada w kłopoty finansowe, nie mając pracy zwraca się o pomoc do kuzyna, który zajmuje się ściganiem zbiegłych przestępców. Co ciekawego jej zaproponuje? Czy nie będzie to zbyt duże wyzwanie jak dla kobiety? Czy wkradnie się w to wszystko wątek miłosny? Po odpowiedzi na te pytania zapraszamy przed duży ekran!

Coś pięknego Premiera 9 marca 2012

Czy wygrana w konkursie piękności może zniszczyć małżeństwo? Okazuje się, że tak! Jest rok 1971, do rodzinnego miasteczka razem z dziećmi wraca porzucona Anna. Chce zacząć nowe życie. Sielankę całkowicie burzy wiadomość o śmiertelnej chorobie! Jak poradzi sobie z tą sytuacją? „Coś pięknego” to opowieść o sile rodzinnych więzów i odnajdywaniu radości z życia, które potrafi być bardzo bolesne.

John Carter Premiera 9 marca 2012

Następna amerykańska propozycja – tym razem gratka dla fanów science fiction , w reżyserii Andrew Santona. John to młody weteran wojny secesyjnej, który trafia na obca planetę i zostaje wciągnięty w potyczki między tubylcami jego pomocy potrzebuje tamtejsza księżniczka. Jak to się skończy? Czy uda się uniknąć zagłady?

Pewnego razu w Anatolii Premiera 9 marca 2012

Film dla fanów kryminałów – ciekawa historia o poszukiwaniu zwłok zamordowanego mężczyzny. Sprawca zbrodni niestety był zbyt pijany, aby móc sobie przypomnieć gdzie zakopał zwłoki! Ale kulisy zbrodni przestają być głównym wątkiem, a stają się nim same relacje między bohaterami – policjantami, prokuraturą, lekarzami, podejrzanym. Kryminał zaczyna przypominać film o życiu, społeczeństwie tureckim.

Terytorium wroga Premiera 9 marca 2012

Film wojenny o grupie komandosów, która chce uwolnić porwaną w Afganistanie dziennikarkę. Jednak tylko pozornie wydaje się to prostym zadaniem. Czy misja okaże się niemożliwa do realizowania i czy życie jednej kobiety jest warte życiu sześciu ludzi? Polecamy dla wszystkich lubiących niebanalną fabułę, o mocnych nerwach! Rozmach filmu zapiera dech w piersiach, zdjęcia były kręcone na trzech kontynentach!

Zapiski z Toskanii Premiera 9 marca 2012

Kolejny film z Juliette Binoche w roli głównej! Tym razem to produkcja Abbasa Kiarostamiego. Właścicielka sklepiku z antykami pojawia się na wykładzie brytyjskiego pisarza, którego po spotkaniu zaprasza na wycieczkę do toskańskiego miasteczka w kawiarni właścicielka bierze ich za małżeństwo. Od tego momentu zaczynają grać – udawać stare małżeństwo, chociaż zupełnie się nie znają. Jak dalej potoczy się ten flirt?

Lorax Premiera 9 marca 2012

Na koniec proponujemy Wam Amerykański film animowany , będący ekranizacją bajki dr. Seussa (twórcy m,in historii „Horton słyszy Ktosia”). Opowieść dla dzieci i dorosłych czyli idealna propozycja na spędzenie rodzinnego weekendu! W polskiej wersji językowej usłyszycie Pawła Ciołkosza, Monikę Pikułę, Jacka Króla czy Agnieszkę Matysiak.

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!