Muzyczne premiery przyszłego tygodnia! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Muzyczne premiery przyszłego tygodnia!

Muzyczne premiery przyszłego tygodnia!

Szukacie propozycji na prezent na Dzień Kobiet? A może warto zainwestować w płytę? W przyszłym tygodniu premiery albumów muzycznych, które powinny znaleźć się w Waszej płytotece! Jesteśmy pewni, że przypadną Wam do gustu!

Szukacie propozycji na prezent na Dzień Kobiet? A może warto zainwestować w płytę? W przyszłym tygodniu premiery albumów muzycznych, które powinny znaleźć się w Waszej płytotece! Jesteśmy pewni, że przypadną Wam do gustu!

Katie Melua „Secret Symphony” Premiera 5 marca 2012

„Secret Symphony” to piąty album Katie, a czwarty nagrany wspólnie z Mikiem Battem . Znajdują się na nim piosenki napisane przez samą wokalistkę, ale przede wszystkim będą to kompozycje innych twórców jak np. „Gold In Them Hills”, „’Too Long At The Fair” czy „Keeping The Dream Alive’”. Już niedługo o wszystkim będziecie mogli się przekonać na własne uszy.

Bruce Springsteen „Wrecking Ball” Premiera 5 marca 2012

17-ty album legendy rocka , a na nim 11 utworów przy produkcji których brali udział Ron Aniello i Jon Landau. Co więcej oprócz krążka, będziecie mogli nabyć specjalne wydanie – z dodatkowymi kawałkami i w zmienionej oprawie! Fanów ucieszy fakt, że jeszcze w tym roku Bruce uda się w trasę koncertową po Europie!

Karolina Kozak „Homemade” Premiera 5 marca 2012

Karolinę Kozak być może nie jest przez wielu z nas rozpoznawalna – pracowała w telewizji czy radio. Jest także autorką tekstów dla m.in Edyty Górniak , a swoją debiutancką płytę „Tak zwyczajny dzień” wydała w 2007. Została nominowana do nagrody Eska Music Awards (Artystka Roku ). Teraz powraca z nowymi propozycjami. Czy przypadną Wam do gustu? Będziecie mogli już niedługo to sprawdzić!

Sinead O’Connor „How About I Be Me (And You Be You)” Premiera 5 marca 2012

Pierwszy od pięciu lat album tej irlandzkiej wokalistki! A na płycie wszystko – począwszy od miłości, nadziei, żalu, bólu, gniewie czy sprawiedliwości i to w zaledwie dziesięciu utworach! Czy tym krążkiem powtórzy sukces z 1990 roku, kiedy to fani pokochali ją za „Nothing Compares 2 U „? Posłuchajcie i oceńcie sami!

Kolejne zapowiedzi najważniejszych premier już w przyszłym tygodniu!