Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Zabrze

Weekend w Twoim mieście: Bydgoszcz, Lublin, Wrocław, Zabrze

Pierwszy weekend marca dzięki Radiu Złote Przeboje na pewno nie będzie nudny! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji! Wybierzcie coś dla siebie! Nie warto siedzieć w domu, kiedy już tak blisko do wiosny.

Pierwszy weekend marca dzięki Radiu Złote Przeboje na pewno nie będzie nudny! Tradycyjnie przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji! Wybierzcie coś dla siebie! Nie warto siedzieć w domu, kiedy już tak blisko do wiosny.

BYDGOSZCZ Artyści w Bohemie – Maciej Maleńczuk 4 marca 2012, godz. 17:00

Hotel Bohema zaprasza na kolejne cyklu spotkanie z artystami – tym razem gwiazdą wieczoru będzie Maciej Maleńczuk! Przez wielu jest uważany za jednego z najbardziej kontrowersyjnych polskich muzyków. Założyciel zespołu Homo Twist, czołowy frontmen Pudelsów, a obecnie występujący pod własnym imieniem, z pewnością zaprezentuje się Państwu w jak najlepszej odsłonie. Gorąco polecamy!

LUBLIN Opera „Carmen” 3 marca 2012 r. godz. 18.00 4 marca 2012 r. godz. 17.00

Teatr Muzyczny zaprasza na niezapomniane widowisko w reżyserii Waldemara Zawodzińskiego – „Carmen”. To opera pokazująca obraz XIX wiecznej Hiszpanii, gdzie wydarzyła się straszna historia morderstwo! Ceny biletów wahają się od 55 do 70 zł, w zależności od sektora. Nie możecie tego przegapić!

WROCŁAW Koncert Dżemu w Eterze 4 marca 2012, godz. 19:00

W klubie Eter zagra legenda polskiego bluesa i rocka – Dżem! Ich największe przeboje to „Wehikuł Czasu”. „Cegła” czy „Akustycznie”, ale w swoim repertuarze mają o wiele więcej kawałków! Sprawdźcie które z nich zagrają w niedzielę we Wrocławiu!

Bilety: 45 zł – pierwsze 300 sztuk 50 zł – przedsprzedaż 60 zł – w dniu koncertu? rezerwacje: bilety@o2.pl więcej informacji na:

ZABRZE Czesław Śpiewa 3 marca 2012, godz. 19.30

Po talent show – X-Factor – Czesława rozpoznaje niemalże każdy! Wraz z zespołem na wiosnę ruszają w trasę koncertową, a na ich drodze Zabrze! Ale czy wiecie, że Czesław Śpiewa zgarnęli w 2009 roku aż trzy Fryderyki? Od początku ich płyty sprzedają się jak świeże bułeczki. Dlatego musicie pojawić się w Zabrzu! Zwłaszcza, że początkowo koncert ten miał się odbyć 4 listopada zeszłego roku!

Bilety: Przedsprzedaż: 40 zł W dniu koncertu: 50 zł

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!