Filmowe zapowiedzi! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Filmowe zapowiedzi!

Filmowe zapowiedzi!

Trzeci tydzień marca przyniesie kolejne nowości kinowe! Wśród propozycji do wyboru są głównie komediodramaty, ale wielbiciele „Egzorcyzmów Emily Rose” również znajdą coś dla siebie! Wisienką na torcie będzie polska produkcja. Jaka? Przeczytajcie sami!

Trzeci tydzień marca przyniesie kolejne nowości kinowe! Wśród propozycji do wyboru są głównie komediodramaty, ale wielbiciele „Egzorcyzmów Emily Rose” również znajdą coś dla siebie! Wisienką na torcie będzie polska produkcja. Jaka? Przeczytajcie sami!

HAPPY, HAPPY Premiera 16 marca 2012

Norweski komediodramat pokazujący na zasadzie kontrastu dwie rodziny – Kai i jej męża oraz ich nowoprzybyłych sąsiadów. Wydaje się, że Kaja pogodziła się już ze swoim losem – mąż praktycznie się nią nie interesuje, wg. niego nie jest już tak atrakcyjna jak kiedyś?! Ale wszystko zmienia się gdy obok wprowadza się inne małżeństwo Czy Kaja przejrzy na oczy? Zapraszamy do kin!

KUPILIŚMY ZOO Premiera 16 marca 2012

Kolejny komediodramat przyszłego weekendu, na który możecie się wybrać w rodzinnym gronie. Kupiliśmy Zoo to ekranizacja książki (o tym samym tytule) Benjamina Mee, opartej na autentycznych wydarzeniach. Mee kupił chylący się ku ruinie ogród zoologiczny na jednej z angielskich wsi wraz z jego 200 lokatorami – egzotycznymi zwierzętami. Za punkt honoru stawia sobie doprowadzenie do ponownego otwarcia ogrodu. Czy mu się uda? W rolach głównych Scarlett Johansson i Matt Damon ! Musicie to zobaczyć!

WSZYSTKIE ODLOTY CHEYENNE’A Premiera 16 marca 2012

Sean Penn wciela się w tytułowego Cheyenne’a i wyrusza w podróż życia! Dzięki temu przekonuje się, że największy „odlot” wciąż jeszcze jest przed nim. Pod burzą kruczoczarnych loków i czerwonej szminki na ustach ciężko rozpoznać dwukrotnego zdobywcę Oscara! Rola rockmena zdecydowanie przypadła mu do gustu, ale czy Wy też go polubicie? Zapraszamy do kin!

DEMONY Premiera 16 marca 2012

Brakowało Wam horrorów? Mamy dla Was propozycję reżyserii Williama Brenta Bella Chcąca pomóc zamkniętej w szpitalu psychiatrycznym matce, Isabella bierze udział w serii egzorcyzmów! Czy demony, przez które matka zabiła w młodości trzy osoby, opałętają także córkę? Jeżeli lubicie się bać, musicie zobaczyć ten film!

HANS KLOSS. STAWKA WIĘKSZA NIŻ ŚMIERĆ Premiera 16 marca 2012

Na deser w naszych propozycjach polska produkcja! Wreszcie jest! Długo oczekiwana kinowa wersja kultowego serialu pojawi się na dużym ekranie już 16 marca! W rolach głównych mieszanka polskich gwiazd: Tomasz Kot, Emil Karewicz, Stanisław Mikulski, Daniel Olbrychski czy Marta Żmuda-Trzebiatowska ! Przekonajcie się czy w kinie równie będzie równie zabawnie jak przed telewizorem! Polecamy!

Kolejne zapowiedzi już wkrótce!