Weekend w Twoim mieście: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź

Weekend w Twoim mieście: Gdańsk, Gdynia, Poznań, Łódź

To już ostatni weekend kalendarzowej zimy! Ale wyczekując wiosny koniecznie musicie wyjść z domów! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na spędzenie kulturalnie tych dni! Zobaczcie co się dzieje dookoła!

To już ostatni weekend kalendarzowej zimy! Ale wyczekując wiosny koniecznie musicie wyjść z domów! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na spędzenie kulturalnie tych dni! Zobaczcie co się dzieje dookoła!

GDAŃSK Zakopower 18 marca, godz. 20:00

Założony przez Sebastiana Karpiela-Bułeckę zespół z zakopiańskimi korzeniami, zadebiutował w 2005 roku. Grana przez nich muzyka przypadła ludziom do gustu i zostali docenieni w Opolu czy na Festiwalu Top Trendy. W zeszłym roku ich płyta „Boso” zdobyła status podwójnej platyny! W Klubie Parlament nie zabraknie największych hitów Zakopower!

GDYNIA Koncert – „Zabili mi żółwia” 17 marca, godz. 20:00

Bilety: normalny – 20 PLN ulgowy – 15 PLN więcej informacji na:

Zespół „Zabili mi żółwia” powstał w 1996 roku w Mazańcowicach, niedaleko Bielsko-Białej. Ich muzyka to połączenie punku, ska i reggae. Może nie podbijają list przebojów, ale w 2004 roku zagrali na finale WOŚP w Warszawie! Na swoim koncie mają 4 płyty, w tym ostatnia „Twarzą w twarz” pochodzi z 2008 roku, a promującego ją singla „Ostatni raz” możecie już teraz posłuchać!

POZNAŃ Koncert – „Strachy na Lachy” 17 marca, godz. 20:00

W ramach Koncertowej Wiosny w Poznaniu wystąpi zespół Strachy na Lachy! Są na scenie muzycznej już od 10 lat! Wydali 6 płyt, z których zaprezentują największe przeboje. A to wszystko już za chwilę w Akademickim Centrum Kultury w Poznaniu.

ŁÓDŹ Koncert – „Chemia” 17 marca, godz. 22:00

„Chemia” powstała całkiem niedawno – zaledwie 5 lat temu w stolicy! Występowali m.in. podczas koncertu sylwestrowego w 2011 roku w jednej ze stacji telewizyjnych, a także gościnnie na eliminacjach do Eurowizji. Drugą płytę „O 2” wydali na jesieni ubiegłego roku. Czy poczujecie tą chemię? Przekonajcie się sami – w Łodzi!

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!