Strona Główna > Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Kraków, Wrocław

Weekend w Twoim mieście: Warszawa, Kraków, Wrocław

To już ostatni weekend kalendarzowej zimy! Ale wyczekując wiosny koniecznie musicie wyjść z domów! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na spędzenie kulturalnie tych dni! Zobaczcie co się dzieje dookoła!

To już ostatni weekend kalendarzowej zimy! Ale wyczekując wiosny koniecznie musicie wyjść z domów! Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na spędzenie kulturalnie tych dni! Zobaczcie co się dzieje dookoła!

WARSZAWA Koncert „Raz, dwa, trzy” 17 marca, godz. 19:00

W warszawskim klubie Stodoła wystąpi zespół „Raz, dwa, trzy”. Swoją działalność rozpoczęci na początku 1990 roku, w Zielonej Górze. Na swoim koncie mają wiele nagród, w tym m.in. za „Piosenkę Roku”, „Płytę Roku” czy „Grupę Roku”. W zeszłym roku otrzymali aż 6 nominacji do Fryderyków! W sobotę będziecie mieli okazję przekonać się na własne uszy co potrafią!

Cena biletów od 4 marca wynosi 46 zł.

KRAKÓW koncert „Coma” 18 marca, godz. 19:00

Comy nikomu nie trzeba przedstawiać. Powstali w 1998 roku, a o takiej nazwie zadecydował podobno rzut monetą! Dla mieszkańców Krakowa i przebywających tam turystów, mamy dobrą wiadomość – już w ten weekend będziecie mogli posłuchać Comy na żywo! Forty Kleparz gwarantują niezapomnianą zabawę w kameralnym miejscu!

Bilety: 50 w przedsprzedaży 55 zł w dniu koncertu

Coma dzień wcześniej zagra w Mega Klubie Katowicach!

WROCŁAW Koncert – Marcin Wyrostek & Coloriage 18 marca, godz. 19:00

Marcina Wyrostka szersza publika poznała dzięki udziałowi w show Mam Talent! Widzowie pokochali skromnego akordeonistę i to dzięki nim wygrał program i rozpoczął swoją wielką karierę! Już w niedzielę wraz z zespołem dadzą z pewnością niezapomniany koncert! Ich muzyka jest pełna emocji, rytmów cygańskich, ale także latynoamerykańskich, a przede wszystkim te dźwięki akordeonu Nie może Was tam zabraknąć!

Bilety: I miejsca – 80 PLN II miejsca – 60 PLN III miejsca – 45 PLN wejściówki (studenci i uczniowie) – 35 PLN rezerwacje: bilety@o2.pl

Życzymy kulturalnie udanego weekendu!