Terminy koncertów zespołu Nazareth w Polsce przełożone! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Terminy koncertów zespołu Nazareth w Polsce przełożone!

Terminy koncertów zespołu Nazareth w Polsce przełożone!

Od 12 do 16 kwietnia, miała odbyć się długo wyczekiwana przez fanów trasa legendarnej grupy Nazareth.. niestety, z powodu choroby lidera Dana Mc Caferty koncerty zostały przełożone!

Od 12 do 16 kwietnia, miała odbyć się długo wyczekiwana przez fanów trasa legendarnej grupy Nazareth.. niestety, z powodu choroby lidera Dana Mc Caferty koncerty zostały przełożone!

Artyści legendarnej szkockiej grupy Nazareth przybyli wczoraj (11 kwietnia) do Poznania bez lidera Dana Mc Caferty. Artysta doznał ciężkiej infekcji górnych dróg oddechowych. Nadzieja, że artysta dołączy do reszty zespołu tuż przed koncertem została dziś rozwiana. Stan wokalisty pozwolił na przylot do Polski gdzie w dniach 12-17 kwietnia artysta miał dać 5 koncertów, lecz występ na scenie jest niemożliwy. Mc Caferty leczony jest farmakologicznie.

Z uwagi na spore zainteresowanie koncertami zespołu oraz licząc na poprawę stanu zdrowia organizatorzy ustalili nowy terminy trasy koncertowej:

Aktualny plan trasy koncertowej: 26 maja, sobota, Katowice Mega Club godz. 20:00 27 maja niedziela, Warszawa, Klub Progresja godz. 19:00 29 maja, wtorek, Gdynia Klub Ucho godz. 19:00 30 maja, środa, Lublin, Klub Grafitti godz. 19:00 31 maja, czwartek, Poznań, Klub Eskulap godz. 19:00

Bilety zakupione w przedsprzedaży oraz wygrane na antenie Radia Złote Przeboje zachowują ważność.

12 kwietnia o godzinie 17:00 w Hotelu Dorrian w Poznaniu przy ul. Wyspiańskiego 29 odbędzie się konferencja prasowa z członkami zespołu Nazareth.

Po występach w Polsce zespół uda się na trasę koncertowa po Niemczech. Każdy koncert to ponad półtorej godziny energetycznej muzyki z hipnotyzującym wokalem lidera Dana McCafferty . Poprzedzi je czterdziestopięciominutowy występ debiutującego, niemieckiego, energetycznego, hard rockowego zespołu Tri State Corner . Bilety na koncerty dostępne są w systemach sprzedaży internetowej w cenie 95 złotych . Oszczędnych powinien zainteresować koncert w Lublinie (75 zł ).

Więcej o zespole Nazareth przeczytacie na stronie Radia Złote Przeboje

Bilety do nabycia: ticketpro.pl, eventim.pl, EMPIK, SATURN i Media Markt