Majówka w Kazimierzu Dolnym! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Majówka w Kazimierzu Dolnym!

Majówka w Kazimierzu Dolnym!

Jeśli jeszcze nie macie planów na zbliżający się wielkimi krokami długi weekend majowy to Radio Złote Przeboje ma dla was wspaniałą propozycję! Majówkę w Zajeździe Piastowskim w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą!

Jeśli jeszcze nie macie planów na zbliżający się wielkimi krokami długi weekend majowy to Radio Złote Przeboje ma dla was wspaniałą propozycję! Majówkę w Zajeździe Piastowskim w Kazimierzu Dolnym nad Wisłą!

Już po raz drugi w Kazimierzu Dolnym odbędzie się impreza pod szyldem „Majówka z Zajazdem, czyli odbudujmy szkołę”. Oprócz tego, że dostarczy nam rozrywki w postaci wspaniałych koncertów największych gwiazd, to umożliwi także pomoc w zebraniu środków na odbudowę zniszczonego przez zeszłoroczny wybuch gazu zespołu szkół w Kazimierzu Dolnym.

Sama impreza to aż cztery dni wypełnione bardzo bogatą ofertą artystyczną, gwarantowaną przez gwiazdy estrady takie jak Czerwone Gitary , Budka Suflera , Izabela Trojanowska czy Felicjan Jędrzejczak (którzy zagrają 1 – 2 maja ).

1 maja na scenie pojawią się Czerwone Gitary , a publika po raz kolejny będzie mogła przypomnieć sobie legendarne utwory, zabierające słuchaczy do wehikułu czasu. Któż z nas nie chciałby znowu poszaleć przy „Nie zadzieraj nosa „, „Takie ładne oczy ” czy „Kwiaty we włosach „?

Natomiast 2 maja będzie prawdziwą BOMBĄ ! O 20:00 na scenie pojawi się nie kto inny jak Budka Suflera ! Krzysztof Cugowski z kolegami już nieomal od 40 lat wie jak w Polsce pisać piosenki, które kochają wszyscy. Czy młodzi czy starzy. Do tego NIESPODZIANKA! Występ uświetnią muzyczni goście! Tego nie można przegapić.

Zapowiada się naprawdę gorący początek maja!

Przed koncertami gwiazd wieczoru (godz. 20:00 ) odbędą się inne występy artystyczne (od godz. 15:00). Zaproszone do udziału zespoły gwarantują świetną zabawę dla ludzi w każdym wieku.

Oprócz tego na imprezie będzie można posmakować regionalnych wyrobów jak i uczestniczyć w „Dniu z Kuchnią Włoską”, który poprowadzi nie kto inny jak Giancarlo Russo ! Organizatorem majówki jest „Zajazd Piastowski „, na którego terenie odbędzie się impreza.

Patronat honorowy sprawuje Wojewoda Lubelski prof. Jolanta Szołno-Koguc.

Więcej informacji o „Majówce z Zajazdem”

ZAPRASZAMY!