Filmowe premiery tygodnia » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Filmowe premiery tygodnia

Filmowe premiery tygodnia

Pogoda za oknami nie sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, dlatego w weekend polecamy wybrać się do kina.

Pogoda za oknami nie sprzyja wypoczynkowi na świeżym powietrzu, dlatego w weekend polecamy wybrać się do kina.

Kopciuszek. Inna historia

Premiera: 1 czerwca

Wraz z bohaterami przenosimy się w świat Dzikiego Zachodu. Rządzi tutaj groźna Felicity, a prawo stanowią grupa małpich piratów. Wszyscy żyją w ciągłym strachu. Kopciuszek jest rezolutną Kowbojką, która jest wykorzystywana i wyśmiewana przez macochę i jej córki.

Heniek

Premiera: 1 czerwca

Czwórka przyjaciół pracuje w salonie samochodowym. Ich życie dalekie jest od ideału. Gdy okazuje się, że jednego z nich Heńka, aresztowano za udział w gangu złodziei, pozostała trójka zostaje wystawiona na próbę uczciwości i moralności. To opowieść o sile przyjaźni oraz różnie pojmowanej moralności.

Projekt Nim

Premiera: 1 czerwca

To opowieść o małym szympansie, który w brutalny sposób zostaje odebrane swojej matce. Szympans nazwany zostaje Nim i trafia do rąk absolwentki psychologii, która sama ma już 3 dzieci. W wyniku zbiegu okoliczności musi go wychowywać jak własne dziecko. W ten sposób wchodzi w życie „projekt Nim” – jeden z najbardziej radykalnych w historii eksperymentów.

Głupi, głupszy, najgłupszy

Premiera: 1 czerwca

Trójka zwariowanych młodych ludzi wyrusza z misją ratowania zagrożonego likwidacją sierocińca, w którym się wychowali. Po drodze będą musieli zmierzyć się z różnymi przygodami.

Pirania 3DD

Premiera: 1 czerwca

Prehistoryczne piranie znowu zaatakują. Minął rok, kiedy dokonały istnej masakry nad jeziorem Victoria. Tym razem przedostają się kanalizacją do basenów i parku wodnego „Big Wet”. Mają ochotę na konsumpcję jeszcze większej ilości młodych ciał.

Zapraszamy do kin!