"Disco pod gwiazdami" - wielkie święto muzyki tanecznej w Zielonej Górze! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Disco pod gwiazdami” – wielkie święto muzyki tanecznej w Zielonej Górze!

„Disco pod gwiazdami” – wielkie święto muzyki tanecznej w Zielonej Górze!

Polskie i światowe gwiazdy zapraszają na festiwal „Disco pod gwiazdami”, który odbędzie się już 14 i 15 sierpnia w Zielonej Górze!

Polskie i światowe gwiazdy zapraszają na festiwal „Disco pod gwiazdami”, który odbędzie się już 14 i 15 sierpnia w Zielonej Górze!

„Disco pod gwiazdami” to kultowa impreza, która od trzech lat gości w największych polskich amfiteatrach, takich jak Mragowo, czy Płock – w tym roku odbędzie się w dniach 14 i 15 sierpnia w Amfiteatrze im. Anny German w Zielonej Górze.

Na festiwal „Disco pod gwiazdami” zapraszamy od godz. 19.30, zagrają największe polskie i zagraniczne gwiazdy pop i dance – m.in. Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Stachursky, Tatiana Okupnik, Elena, Vox, Łzy i wielu innych.

Piątek 14 sierpnia , czyli pierwszy dzień Festiwalu „Disco pod gwiazdami”, zdominują występy zagranicznych gwiazd. Przed publicznością zgromadzoną w zielonogórskim Amfiteatrze wystąpią m.in.: Oceana, Fancy, No Mercy, Mirami, Danzel, Riu Corlos Ferreira. Na scenie pojawią się także Sonic, Defis, Bartek Wrona, Bolter i inni. Tego dnia będzie też można usłyszeć legendę polskiej muzyki rozrywkowej – Czerwone Gitary – w jubileuszowym występie z okazji 50-lecia działalności scenicznej. Na festiwalowej scenie drugiego dnia, czyli 15 sierpnia , wystąpią legendy polskiego disco i pop, a wśród nich: Stachursky, Tatiana Okupnik, Vox, Łzy. W tym dniu zagości także wyjątkowo zagraniczna gwiazda Elena, znana m.in z utworu Mamma Mia.

Festiwal „Disco pod Gwiazdami” z zielonogórskiego Amfiteatru transmitować będzie na żywo telewizja Polsat. Miłośników tanecznych rytmów, którzy nie będą mogli dotrzeć tego dnia do Zielonej Góry, zapraszamy w piątek i sobotę do oglądania Polsatu od godz. 20.00 oraz na antenę Disco Polo Music od godziny 22.30.

Patronami Festiwalu „Disco pod Gwiazdami” są: Miasto Zielona Góra, Zielonogórski Ośrodek Kultury oraz Radio Złote Przeboje!

Bilety do kupienia w dobrych sklepach muzycznych oraz do wygrania na antenie Radia Złote Przeboje!

POLECAMY!