Strona Główna > Jesień w Radiu Złote Przeboje!

Jesień w Radiu Złote Przeboje!

Nowe głosy, nowe programy i mnóstwo nagród! Sprawdźcie jak zapowiada się jesień w Waszym ulubionym Radiu Złote Przeboje!

Nowe głosy, nowe programy i mnóstwo nagród! Sprawdźcie jak zapowiada się jesień w Waszym ulubionym Radiu Złote Przeboje!

Odeta Moro, Katarzyna Kwiatkowska i Jarosław Boberek to nowe głosy, które pojawią się na antenie Radia Złote Przeboje już 31 sierpnia!

W jesiennej ramówce stacji znajdą się również dwa nowe programy weekendowe – słuchacze odkryją sekrety gwiazd w audycji Marzeny Rogalskiej „Rogalska od kuchni” oraz zadedykują ulubione przeboje swoim bliskim w programie Roberta Janowskiego „Muzyka mojego życia” .

W poniedziałek, 31 sierpnia na antenie po raz pierwszy pojawi się program „Złote Przeboje na dzień dobry!” w nowej formule. Jego prowadzącą, obok Jarosława Budnika i Piotra Jaworskiego, będzie Odeta Moro , popularna dziennikarka i gospodyni programów telewizyjnych:

Poranny program będzie trwać od 6.00 do 10.00, a ostatnia część audycji – nadawana od 9.00 – to „Najśmieszniejsza godzina świata” , czyli pasmo pełne żartu i dobrego humoru.

Będzie można w nim usłyszeć Katarzynę Kwiatkowską w skeczu „Złociutka” autorstwa Marcina Dziedzica oraz Jarosława Boberka w „Dzień Boberek Państwu!” z tekstami Macieja Kraszewskiego. Dodatkowo w cyklu „Kabaret tygodnia” na słuchaczy czekać będą zabawne anegdoty i scenki przygotowywane przez najpopularniejsze polskie kabarety.

W soboty w godz. 10.00 – 12.00 Marzena Rogalska porozmawia ze znanymi osobami w swoim nowym programie „Rogalska od kuchni”. W każdej audycji wspólnie ze swoim gościem – i w jego domu – będzie przygotowywać pyszne dania i poznawać świat gwiazd „od kuchni”.

Robert Janowski zaprosi słuchaczy Radia Złote Przeboje do pozdrawiania na antenie stacji swoich bliskich i dedykowania im ulubionych utworów w programie „Muzyka mojego życia”. W audycji, nadawanej w niedziele w godz. 10.00-12.00, będzie można również wygrać płyty CD w specjalnych konkursach antenowych.

Na antenie Radia Złote Przeboje pojawią się wspomnienia, historie, opowieści naszych słuchaczy o muzyce, o najważniejszych wydarzeniach z ich życia, dla których muzyka była istotnym elementem! Słuchacze swoje zgłoszenia wysyłać mogą na adres: mojamuzyka@zloteprzeboje.pl, przekonując, że Radio Złote Przeboje gra również muzykę ich życia. Najpiękniejsze historie nagrodzimy aparatem FujiFilm Instax. Aparatów w trakcie trwania zabawy rozdamy aż 100!

MAMY NADZIEJĘ, ŻE TEJ JESIENI BĘDZIECIE Z NAMI!

REDAKCJA RADIA ZŁOTE PRZEBOJE