Strona Główna > Andrzej Piaseczny „Kalejdoskop”- Koncert w Rzeszowie!

Andrzej Piaseczny „Kalejdoskop”- Koncert w Rzeszowie!

Zbliża się koncert Andrzeja Piasecznego pt. „Kalejdoskop” w Rzeszowie. Artysta, zespół oraz towarzysząca im Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective tego nie można przegapić!

Zbliża się koncert Andrzeja Piasecznego pt. „Kalejdoskop” w Rzeszowie. Artysta, zespół oraz towarzysząca im Orkiestra Kameralna Silesian Art Collective tego nie można przegapić!

Wszyscy uwielbiamy zabawy kalejdoskopem. Wystarczy lekko obrócić lunetę, wystarczy drżenie dłoni, by naszym oczom ukazał się nowy, bajeczny widok. Przeznaczony wyłącznie dla nas – możemy być pewni, że nikt inny go nie powtórzy.

„Kalejdoskop” Andrzeja Piasecznego jest równie barwny, zaskakujący i podobnie niepowtarzalny. Owszem, wszyscy usłyszymy te same piosenki, ale przecież nie takie same. Artysta zaproponował tym razem autorskie reinterpretacje nie tylko znanych, ale wręcz uwielbianych utworów, więc każdy będzie przeżywał je przez pryzmat własnych doświadczeń, każdy doda do tych dźwięków brzmienia osobistych sentymentów, skojarzeń i wzruszeń. Bo jak tu się nie wzruszać przy „Do kołyski” Dżemu , „Zanim zrozumiesz” Varius Manx czy „Liście” Heya ?

Na wymienionych tytułach lista się nie kończy, ale dopiero zaczyna. Andrzej Piaseczny wśpiewuje nowe życie również w piosenki z repertuaru Kayah , Myslovitz , Roberta Gawlińskiego i Edyty Bartosiewicz , przypomina też własne hity. Pierwszy z nich: „Ja (moja twarz) – to jeszcze czasy Mafii, drugi: „Wszystko trzeba przeżyć” – w oryginale ukazał się na trzeciej solowej płycie artysty.

Oprócz reinterpretacji najnowszej klasyki polskiej piosenki Andrzej Piaseczny proponuje na nowym albumie dwie premierowe kompozycje, które na pewno równie szybko trafią do kanonu, co do serc fanów.

„Kalejdoskop” to śmiały pomysł, ale wokalista nie szczędził sił i środków, by zrealizować swoje marzenia. Ta brawurowa realizacja nie ma precedensu w historii polskiej muzyki rozrywkowej, ale jeśli Andrzej Piaseczny nie miałby tego zrobić – to kto?

Zapraszamy na magiczny koncert promujący najnowszą płytę Artysty, gdzie zapewne nie zabraknie też ulubionych utworów samego wokalisty oraz publiczności!

27.02.2016 godz. 19:00 Filharmonia Podkarpacka, Rzeszów

Bilety można nabyć: biletin.pl, eventim.pl, bilety24.pl

Cena: 125 zł / 100 zł

Gorąco polecamy koncert promujący najnowszą płytę „Kalejdoskop” Andrzeja Piasecznego!