"Znam kogoś, kto cię szuka" - wywiad z reżyserką filmu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Znam kogoś, kto cię szuka” – wywiad z reżyserką filmu!

„Znam kogoś, kto cię szuka” – wywiad z reżyserką filmu!

Od piątku w kinach w całej Polsce „Znam kogoś, kto cię szuka” – polsko francuski film Julii Kowalski o grzechach niewinności, przełamywaniu fali i wszystkim tym, czego pragnie dziewczyna.

Od piątku w kinach w całej Polsce „Znam kogoś, kto cię szuka” – polsko francuski film Julii Kowalski o grzechach niewinności, przełamywaniu fali i wszystkim tym, czego pragnie dziewczyna.

Po premierze na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Cannes i pokazach na wielu innych festiwalach, m.in. T-mobile Nowe Horyzonty, Festiwal Filmowy w Gdyni, Festiwalu w Cottbus i Międzynarodowym Festiwalu w Busan „Znam kogoś kto cię szuka” wchodzi do kin w piątek 27 listopada.

W Radiu Złote Przeboje mieliśmy przyjemność gościć reżyserkę filmu Julie Kowalski. Posłuchajcie rozmowy i dowiedźcie się więcej na temat filmu.

Reżyserka wcześniej zajmowała się kręceniem filmów dokumentalnych. Skąd taka zmiana i pomysł na wyreżyserowanie filmu o dorastaniu? Co było inspiracją dla Julii Kowalski?

Julia Kowalski tak samo jak główna bohaterka filmu, nastoletnia Rose, ma polskie korzenie. Czy reżyserka utożsamia się z bohaterką?

Czy bohaterkę filmu można uznać za typową dla pokolenia dzisiejszej młodzieży?

Co w tej historii podoba się najbardziej reżyserce filmu?

Jakie miała wyzwania podczas tworzenia filmu Julia Kowalski? Które sceny były najtrudniejsze do nakręcenia i co zapamięta najbardziej?

Jedną z głównych ról grał Andrzej Chyra, z którym reżyserka pracowała po raz pierwszy. Jak wyglądała współpraca między Julią, a aktorem i jak wspomina to doświadczenie reżyserka?

Do którego kina bliżej reżyserce, francuskiego, czy polskiego?

Jak uczestnicy festiwalu w Cannes zareagowali na pokaz filmu?

Dlaczego warto iść do kina na film „Znam kogoś, kto cię szuka”?

Serdecznie zapraszamy na film „Znam kogoś, kto cię szuka” w reżyserii Julii Kowalski , którego patronem medialnym jest Radio Złote Przeboje!