Książka "Muzyka Mojego Życia" - Roberta Janowskiego! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Książka „Muzyka Mojego Życia” – Roberta Janowskiego!

Książka „Muzyka Mojego Życia” – Roberta Janowskiego!

Robert Janowski jest osobowością muzyczną i telewizyjną, tym razem wcielił się w rolę wnikliwego dziennikarza, który dopytuje, dziwi się i zachwyca. Już w czwartek 18 lutego, premierę będzie miała jego książka „Muzyka Mojego Życia”. – zbiór wywiadów z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, z którymi Robert Janowski rozmawiał na antenie Radia Złote Przeboje, w programie pod tym samym tytułem!

Robert Janowski jest osobowością muzyczną i telewizyjną, tym razem wcielił się w rolę wnikliwego dziennikarza, który dopytuje, dziwi się i zachwyca. Już w czwartek 18 lutego, premierę będzie miała jego książkaMuzyka Mojego Życia”. – zbiór wywiadów z największymi gwiazdami polskiej sceny muzycznej, z którymi Robert Janowski rozmawiał na antenie Radia Złote Przeboje, w programie pod tym samym tytułem!

Z tych dwudziestu sześciu rozmów z gwiazdami polskiej piosenki – od Ewy Bem, przez zespół Kombii, po grupę LemON – układa się przekrojowa historia muzycznych zjawisk, które narodziły się nad Wisłą, ale zaistniały na całym świecie.

Jedno wiadomo już na wstępie: to wielka opowieść o muzyce Waszego życia!

Program „Muzyka Mojego Życia”, w każdą niedzielę od 10, tylko w Radiu Złote Przeboje!

POLECAMY!