Strona Główna > Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje!

Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje!

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.

W Wielką Sobotę, 26 marca między 10.00, a 13.00 na antenie pojawi się audycja Marzeny Rogalskiej „Babki na święta” – o świętach w swoich rodzinnych domach opowiedzą Anna Dymna i Beata Kozidrak.

Tego samego dnia, w popołudniowym paśmie między 13.00, a 18.00 – Asia Kruk i Tomek Brhel przypomną historie muzycznych powrotów – m.in. Edyty Bartosiewicz czy Natalii Kukulskiej.

W Wielkanoc – w niedzielę, 27 marca będziecie mogli usłyszeć i składać życzenia swoim bliskim w specjalnym programie Roberta Janowskiego nadawanym między 10.00, a 13.00. Natomiast w audycji Piotra Jaworskiego między 13.00, a 18.00 o innych niż nasze zwyczajach obchodzenia nadejścia wiosny opowie Jarosław Kret.

W Poniedziałek Wielkanocny zapraszamy na poranek ze Śmigusem Dyngusem, podczas którego Jerzy Elvis Telesiński wysłucha Waszych śmigusowych przygód, a na program „Lejemy wodę w Radiu Złote Przeboje” zapraszają Piotr Jaworski i Jarek Budnik z porannego programu Złote Przeboje na Dzień Dobry! Jarek i Piotr, między 13:00, a 18:00 odwiedzą Centrum Nauki Kopernik, żeby opowiedzieć słuchaczom, jak niezwykłą substancją jest… woda, którą na co dzień, a zwłaszcza tego dnia, tak beztrosko wylewamy.

Będziemy mieli też dla Was dużo dobrej muzyki, tworzącej świąteczną, radosną atmosferę.

WESOŁYCH ŚWIĄT ZŁOTKA!

Redakcja