"Miłość i władza" Lady Pank - od poniedziałku premierowo w Radiu Złote Przeboje! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Miłość i władza” Lady Pank – od poniedziałku premierowo w Radiu Złote Przeboje!

„Miłość i władza” Lady Pank – od poniedziałku premierowo w Radiu Złote Przeboje!

Płyta „Miłość i władza”, będzie mieć swoją premierę w piątek 15 kwietnia, a już od poniedziałku będzie ją można wygrać i posłuchać na antenie Radia Złote Przeboje – premierowo!

PłytaMiłość i władza”, będzie mieć swoją premierę w piątek 15 kwietnia, a już od poniedziałku będzie ją można wygrać i posłuchać na antenie Radia Złote Przeboje – premierowo!

Jeden z najbardziej legendarnych polskich zespołów rockowych, Lady Pank, obchodzi w tym roku 35-lecie działalności. W tym czasie wydał ponad 20 płyt i nagrał niezliczoną ilość przebojów, które na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały kilka pokoleń słuchaczy.

15 kwietnia ukaże się premierowy album Lady Pank pt. „Miłość i władza”. „Miłość” to pierwszy singiel z płyty, promujących wydawnictwo.

Album „Miłość i władza” zawiera 10 premierowych utworów. Tradycyjnie są to kompozycje Jana Borysewicza, założyciela i lidera Lady Pank. Za warstwę tekstową tym razem odpowiadają Wojciech Byrski oraz Bogdan Olewicz.

Płyta już od poniedziałku 11 kwietnia, przedpremierowo będzie do wygrania i posłuchania na antenie Radia Złote Przeboje!

POLECAMY!