Strona Główna > Nowa płyta „polish songs & the city”!

Nowa płyta „polish songs & the city”!

Wyjątkowa seria ponownie pojawić się może na Waszych na Waszych półkach. To niebywała okazja, żeby posłuchać największych wykonawców muzyki polskiej w jednym miejscu. Obok takich sław jak kultowy Perfekt czy Andrzej Zaucha pojawiają się wykonawcy muzyki współczesnej między innymi Brodka, Zakopower, Smolik czy Indios Bravos. Jest to idealna składanka dla melomanów którzy cenią sobie wielowymiarowość muzyki i nie chcą zamykać się na jeden określony gatunek. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy klasykę polskiego rocka, pop, reggae i najpiękniejsze polskie ballady, które każdemu słuchaczowi przypomną najpiękniejsze chwile życia i skłonią do refleksji.

Wyjątkowa seria ponownie pojawić się może na Waszych na Waszych półkach. To niebywała okazja, żeby posłuchać największych wykonawców muzyki polskiej w jednym miejscu. Obok takich sław jak kultowy Perfekt czy Andrzej Zaucha pojawiają się wykonawcy muzyki współczesnej między innymi Brodka, Zakopower, Smolik czy Indios Bravos.
Jest to idealna składanka dla melomanów którzy cenią sobie wielowymiarowość muzyki i nie chcą zamykać się na jeden
określony gatunek. Dla naszych słuchaczy przygotowaliśmy klasykę polskiego rocka, pop, reggae i najpiękniejsze polskie ballady, które każdemu słuchaczowi przypomną najpiękniejsze chwile życia i skłonią do refleksji.

Płyta już w sprzedaży! Możecie ją także wygrać na antenie Radia Złote Przeboje!

POLECAMY!