Koncert Perfectu na Dniach Ursynowa 2016! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Koncert Perfectu na Dniach Ursynowa 2016!

Koncert Perfectu na Dniach Ursynowa 2016!

Już po raz dwudziesty pierwszy zapraszamy wszystkich Warszawiaków i nie tylko, na – Dni Ursynowa, czyli wielki rodzinny piknik z miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach!

Już po raz dwudziesty pierwszy zapraszamy wszystkich Warszawiaków i nie tylko, na – Dni Ursynowa, czyli wielki rodzinny piknik z miasteczkiem promocyjnym oraz programem artystycznym na dwóch scenach!

W tym roku DNI URSYNOWA, odbędą się 18 czerwca w godzinach 11.00 – 23.00 w Parku im. Romana Kozłowskiego, Kopie Cwila oraz na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski” /Metro Ursynów/.

PROGRAM IMPREZY

MAŁA SCENA na terenie „Olkówka” przy placu zabaw „Park Jurajski”

– przygotowanych przez placówki przedszkolne, szkoły podstawowe, gimnazja oraz licea – pokazy wokalne, taneczne i występy chórów. W przerwach pomiędzy pokazami przewidziane są konkursy z atrakcyjnymi nagrodami dla najmłodszych.

– plac zabaw dla dzieci, zjeżdżalnie, dmuchańce, pokazy giga baniek mydlanych, malowanie buziek, ścianka wspinaczkowa, basen z piłeczkami, dodatkowe pokazy.

– Strefa Promocyjna Urzędu Dzielnicy Ursynów pod Kopą Cwila. Swoją ofertę zaprezentują instytucje i organizacje związane z Dzielnicą: – bezpłatne badania w namiocie Samodzielnego Publicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Warszawa-Ursynów; – uczta intelektualna przygotowana przez Bibliotekę Publiczną im. Juliana Ursyna Niemcewicza – warsztaty genealogiczne; – rekreacja ruchowa w namiocie Ursynowskiego Centrum Sportu i Rekreacji; – organizacje sportowe Lupus, Uczniowski Klub Judo „Ryś”, Mała Akademia Koszykówki, Warszawskie Towarzystwo Wioślarskie; – namiot Policji i Straży Miejskiej; – organizacje pozarządowe skupione w Dzielnicowej Komisji Dialogu Społecznego; – stoisko z ursynowskimi artystami (pogadanki nt. twórczości artystów, spotkanie z wierszami – recytacja, występ mima, możliwość obserwowania artystów przy pracy, minikoncert); – stoisko z ursynowskimi stypendystami; – stoisko Metra Warszawskiego, w którym będzie można uzyskać informację o budowie II linii metra; będzie kącik dla dzieci oraz konkursy z wiedzy o warszawskim metrze z możliwością wygrania nagród w postaci atrakcyjnych gadżetów Spółki; prezentacja „żywej” maskotki firmowej – krecika, animacje dla dzieci, prezentacja pojazdu Mercedes Benz – Unimog U400; – stoisko Zarządu Transportu Miejskiego, w którym będzie można wgrać e-hologram – (hologramy tracą ważność 30 września 2016 r.), kącik do malowania dla dzieci, gry planszowe dla dzieci, informacja o komunikacji miejskiej; stoisko Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Na Dniach Ursynowa będzie można również:

– zapoznać się z propozycjami projektów do budżetu partycypacyjnego na rok 2017 i porozmawiać z ich autorami; – odwiedzić namiot konsultacyjny i porozmawiać z ekspertami o możliwościach zagospodarowania terenu nad tunelem POW .

Po raz pierwszy zawita u nas mobilne stanowisko dentystyczne Mazowieckiego Centrum Stomatologii, które oferować będzie darmowe przeglądy jamy ustnej.

Tradycyjnie już pojawi się „Miasteczko Wojskowe” Centrum Operacji Powietrznych – Dowództwa Komponentu Powietrznego.

DUŻA SCENA pod Kopą Cwila od godz. 17.00 wystąpią:

Na zakończenie pikniku ok. godz. 22.30 – POKAZ SZTUCZNYCH OGNI

Zapraszamy!