Strona Główna > Wypróbuj pokoje zagadek w Room Escape Warszawa!

Wypróbuj pokoje zagadek w Room Escape Warszawa!

Nie masz pomysłu na deszczowe popołudnie czy oryginalne spotkanie z przyjaciółmi? A może chcesz oderwać dzieci od komputera? Wybierając zabawę w pokojach Room Escape zaskoczysz najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

Nie masz pomysłu na deszczowe popołudnie czy oryginalne spotkanie z przyjaciółmi? A może chcesz oderwać dzieci od komputera? Wybierając zabawę w pokojach Room Escape zaskoczysz najbliższych i zapewnisz im długo niezapomnianą przygodę.

Pokoje zagadek typu Escape Room bazują na Real Life Escape Game, zespołowej grze przygodowej odbywającej się w specjalnie zaaranżowanym pomieszczeniu tzw. pokoju ucieczki. Zabawa trwa 60 minut i daje możliwość wejścia w magiczny świat przygód oraz wcielenia się w rolę bohaterów filmów akcji.

Kto bawi się w Escape Room Warszawa??

Chęć przeżycia niezapomnianej przygody okazała się uniwersalnym pragnieniem. Ucieczka z zamkniętego pokoju to idealna zabawa dla dorosłych oraz dzieci, które ukończyły 7 lat. Dzięki zamontowanym w pokojach kamerom, animatorzy czuwają nad przebiegiem całej zabawy. Szczególnie w przypadku najmłodszych, animator dyskretnie ukierunkowuje ich uwagę, pomaga w rozwiązywaniu trudniejszych zagadek oraz dba o wysoki poziom energii i pełną entuzjazmu atmosferę.

Warszawa ROOM ESCAPE

Na czym polega zabawa w Room Escape?

Uczestniczy muszą rozwiązać szereg zagadek, otwierać skrytki i ukryte komnaty oraz uruchamiać różne magiczne urządzenia. Wszystkie zadania są ze sobą powiązane i prowadzą uczestników do finału zabawy, jakim jest wydostanie się z pokoju. Opinie graczy potwierdzają, że zabawa w Escape Room Warszawa pozytywnie wpływa na rozwój intelektualny oraz uczy zaufania i współpracy. Podczas godziny zabawy uczestnicy poznają, że pełne zwycięstwo można osiągnąć jedynie dzięki pracy zespołowej, co umacnia więzi w rodzinie, grupie przyjaciół czy pracowników.

Jakie pokoje można odwiedzić w Room Escape?

Room Escape Warszawa? to bogata oferta scenariuszy zabaw przenośnych oraz dwa lokale – w Śródmieściu i na Pradze. Na ul. Śniadeckich znajduje się pokój zagadek Indiana, który przenosi w rzeczywistość rodem z przygód Indiany Jonesa, utrzymane w stylistyce naukowej Laboratorium, czyli pokój doświadczeń szalonego profesora oraz pokój zagadek Piwnica, który pozwala przenieść się do mrożącego krew w żyłach domu strachów. Na ul. Inżynierskiej zaś można spróbować uciec z Muzeum, odkryć tajemnice Templariuszy w pokoju Rycerskim oraz podróżować w czasoprzestrzeni w Wehikule Czasu.

Podejmij wyzwanie!