Strona Główna > Targi „Babski Dzień” już 4 marca w Warszawie!

Targi „Babski Dzień” już 4 marca w Warszawie!

Czwarta edycja targów dla kobiet „Babski Dzień” odbędzie się 4 marca w Warszawie w Centrum Expo XXI na ul. Prądzińskiego 12/14

Czwarta edycja targów dla kobiet „Babski Dzień” odbędzie się 4 marca w Warszawie w Centrum Expo XXI na ul. Prądzińskiego 12/14

Wydarzenie jest kierowane do kobiet w każdym wieku, które pragną zmienić coś w swoim życiu, zapoznać się z nowościami, posłuchać ciekawych wykładów lub po prostu spędzić miło czas z przyjaciółmi.

Targi zostaną podzielone na kilka sfer tematycznych. Uczestniczki w „Babskim Dniu” dowiedzą się jak dbać o swoje zdrowie, będą mogły bezpłatnie zrobić USG piersi oraz badanie znamion. Poznają też ciekawe triki makijażowe oraz dowiedzą się co zrobić by przeciwstawić się starzeniu włosów.

Nie zabraknie też ciekawych gości, którzy poprowadzą wykłady i warsztaty dla uczestniczek. Na targach pojawi się m.in. prezenterka telewizyjna Paulina Krupińska i psycholog Jacek Santorski . W strefie wydawnictwa zwierciadło odbędzie się spotkanie z autorami i podpisywanie książek m.in. uczestniczki będą mogły zdobyć autograf Elżbiety Lange autorki książki „Gdybym tylko schudła”.

Kobiety otrzymają porady od trenerów personalnych i dietetyków. Uczestniczki będą mogły zrobić analizę składu ciała oraz uzyskają odpowiedź na pytanie: czy dieta bezglutenowa jest dla wszystkich . Dowiedzą się też od czego zacząć przygodę z jogą oraz że Capoeira – brazylijska sztuka walki nie jest tylko dla mężczyzn.

Pod koniec dnia zaśpiewa Anita Lipnicka!

Przez cały dzień będą odbywać się konkursy w których do wygrania będzie m.in. o: samochód na weekend z pełnym bakiem (to dla par, które przybędą), wyjazd do SPA, lot balonem, kolację we dwoje oraz kosmetyki, bieliznę itp.

Harmonogram targów „Babski Dzień” jest już dostępny na oficjalnej stronie wydarzenia.

NA TARGI „BABSKI DZIEŃ” ZAPRASZA RADIO ZŁOTE PRZEBOJE!