GLOBalna turystka w sercu Śląska! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > GLOBalna turystka w sercu Śląska!

GLOBalna turystka w sercu Śląska!

Już za tydzień w Katowicach odbędzie się 23. edycja Międzynarodowych Targów, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego. Na uczestników czeka wiele konkursów, prawie 200 wystawców oraz specjalni goście Alexandra Doba i Jakub Porada.

Już za tydzień w Katowicach odbędzie się 23. edycja Międzynarodowych Targów, Spa, Sprzętu Turystycznego i Żeglarskiego. Na uczestników czeka wiele konkursów, prawie 200 wystawców oraz specjalni goście Alexandra Doba i Jakub Porada.

MTT GLOBalnie to największe w kraju wydarzenie branżowe o charakterze biznesowo-konsumenckim , swoją ofertą usatysfakcjonuje wymagającego klienta.

Targi organizowane są przez Blue Business Media i potrwają od piątku 31marca do niedzieli 2 kwietnia w Katowicach . Swój udział zapowiedziało prawie 200 wystawców z Tunezji, Belgii, Gruzji, Czech, Słowacji, Węgier, Litwy, Ukrainy i Polski. Prezentowane będą oferty touroperatorów, biur podróży, regionów, uzdrowisk, ośrodków odnowy i rekreacji, usług transportowych i hotelarstwa, kierowane zarówno do indywidualnego, jak i biznesowego klienta.

Stoiska narodowe oraz największe atrakcje turystyczne prezentować będą Tunezja, Słowacja, Włochy, Ukraina i Litwa. Obecne będą też stoiska należące do uzdrowisk i sanatoriów.

Podczas trzydniowych targów obędą się liczne spotkania z podróżnikami.

Jakub Porada – gość targów GLOBalnie

Gościem specjalnym tegorocznych targów GLOBalnie będzie dziennikarz i podróżnik Jakub Porada . W swoich programach telewizyjnych opowiada jak bez wydawanie wielu pieniędzy można podróżować po całym świecie. Napisał też kilka książek o podróżach.

Aleksander Doba – gość targów GLOBalnie

1 kwietnia odbędzie się spotkanie z Aleksandrem Dobą . Aleksander Doba jest polskim podróżnikiem, kajakarzem, zdobywcą i odkrywcą. Jako pierwszy człowiek w historii przepłynął samotnie kajakiem dwa razy ocean Atlancki z kontynentu na kontynent.

Na targach będzie można spotkać też blogerów z branży turystycznej m.in. Vanilla Island czy Wędrowne Motyle .

Nie zabraknie także występów artystycznych zespołów regionalnych z krajów i regionów mających swoje przedstawicielstwa na targach. W programie imprezy przewidziano też liczne degustacje regionalnych specjałów, występy taneczno-muzyczne, pokazy twórczości ludowej oraz warsztaty.

Wyjątkowych emocji dostarczy strefa The World Game 2017 , organizacja, która zajmuje się promocją nieolimpijskich dyscyplin sportowych.

Prawdziwą gratką dla odwiedzających będą konkursy, w których nagrodami są m.in. tygodniowy pobyt w domku campingowym nad włoskim jeziorem Garda czy też dwuosobowa wycieczka do Tunezji.

Na targi GLOBalnie zaprasza Radio Złote Przeboje!