III edycja targów budowlanych w Katowicach już w kwietniu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > III edycja targów budowlanych w Katowicach już w kwietniu!

III edycja targów budowlanych w Katowicach już w kwietniu!

W weekend 8-9 kwietnia odbędzie się III edycja targów budowlanych „Dom i Otoczenie” w Katowicach!

W weekend 8-9 kwietnia odbędzie się III edycja targów budowlanych „Dom i Otoczenie” w Katowicach!

Tagi budowlane to idealna okazja dla wszystkich firm szukających w sercu Śląska nowych klientów. Udział w targach nie tylko pozwoli nawiązać bezpośredni kontakt z klientami ale też zapewni mile spędzony czas z przyjaciółmi i dziećmi.

Trzecia edycja imprezy jest adresowana do producentów, dystrybutorów, przedstawicieli z szeroko rozumianej branży budownictwa, instalacji, ogrzewania i wyposażenia wnętrz.

Gościem specjalnym targów „Dom i Otoczenie” będzie prowadzący programu”Usterka” Dominik Strzelec . Zasadą programu „Usterka” jest sprawdzenie rzetelności i umiejętności fachowców i firm zajmujących się sprawami remontowymi. Autorzy aranżują usterkę wybranego sprzętu lub urządzenia i do mieszkania z ukrytymi kamerami zapraszają specjalistów. Niczego nieświadomi fachowcy mają naprawić problem, a ich usługi oraz cennik oceniają później inni eksperci.

W targach weźmie udział ponad 100 wystawców z branży budowlanej, instalacyjnej, wnętrzarskiej.

targi budowlane 'Dom i Otoczenie’

Organizatorzy targów zapewnili wiele atrakcji dla najmłodszych gości. Przy wejściu będzie można zostawić najmłodsze pociechy w przedszkolu „Kraina czarów”, z pewnością nie będą się nudzić Natomiast Klub Kreatywnego Inżyniera „FLOJAMO” pomoże wybudować dzieciom ich wymarzony dom, a Firma Astro Hunters zabierze wasze pociechy w świat Kosmosu, wrażenia „nieziemskie” gwarantowane.

Podczas targów będą na Państwa czekały pokazy, warsztaty i porady ekspertów i projektantów wnętrz. A ponadto konkursy z cennymi nagrodami i bezpłatne katalogi z projektami domów.

Poprzednie dwie zgromadziły każdorazowo ok. 140 branżowych wystawców oraz ok. 4000 zwiedzających.

Do udziału w tarach budowlanych w Katowicach zaprasza Radio Złote Przeboje!