Strona Główna > Spędź Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje!

Spędź Wielkanoc z Radiem Złote Przeboje!

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.

Z okazji świąt przygotowaliśmy dla Was coś wyjątkowego! Zapraszamy Was do słuchania specjalnych wydań programów w świątecznym klimacie.

W SOBOTĘ:

Wielką Sobotę zacznie o 8:00 – Piotr Jaworski, który opowie o tym jak święta wielkanocne stały się takie, jakie znamy je dzisiaj. Tradycyjnie w sobotę od 10:00, do 12:00 na antenie Radia Złote Przeboje pojawi się Marzena Rogalska i specjalna, świąteczna edycja jej programu „Rogalska od kuchni”. Gościem audycji będzie Filip Chajzer i Zygmunt Chajzer , którzy opowiedzą o świętach w swoim domu. Między godz. 12:00 a 16:00 w „Morowym weekendzie” Odeta Moro porozmawia z Izabelą Trojanowską o świętach w jej domu, a także o jej nietypowej pasji – łowieniu ryb. Igor Herbut , lider zespołu LemON opowie o swoich hobby i o tym, co łączy go z Izabelą Trojanowską. W studiu pojawi się też podróżniczka Anna Janowska oraz Robert Janowski – szczegóły poznacie na stronie audycji –

Sobotnie popołudnie i wieczór w Radiu Złote Przeboje upłynie pod znakiem „Historii z jajem”. Od godz. 16:00 do 20:00 Agnieszka Kasprzyk opowie o najzabawniejszych wydarzeniach z życia gwiazd muzyki, które na czasem pierwszy rzut oka w ogóle nie wydawały się śmieszne.

W NIEDZIELĘ:

W Wielką Niedzielę , w godz. 12:00 – 16:00 w audycji „Święta świata w Radiu Złote Przeboje” Odeta Moro porozmawia z Robertem Makłowiczem . Wspólnie opowiedzą o Wielkanocy i związanych z nią zwyczajach na całym świecie.

Późne wielkanocne popołudnie i wieczór słuchacze Radia Złote Przeboje spędzą z Tomaszem Brhelem. Od godz. 16:00 do 20:00 w audycji „Do dwóch razy sztuka” opowie on o gwiazdach muzyki, które powróciły z zawodowego niebytu i znowu odnoszą niemałe sukcesy, a także zagra ich największe przeboje.

W PONIEDZIAŁEK:

W lany poniedziałek , w audycji „Wszystko płynie” Piotr Jaworski odwiedzi Filtry Lindleya i słynne ujęcie wody na Wiśle w Warszawie – „Grubą Kaśkę”. Od godz. 08:00 do 12:00 będzie dzielił się ze słuchaczami relacją z niesamowitej podróży podziemiami miasta, na co dzień niedostępnymi dla mieszkańców i opowie m.in. o tym skąd w naszych kranach bierze się woda i co mają z tym wspólnego… małże.

Od godz. 12:00 do 16:00 Jerzy „Elvis” Telesiński zaprosi słuchaczy na audycję „Siedem grzechów głównych”, w której przybliży sylwetki największych grzeszników wśród gwiazd muzyki.

WESOŁYCH ŚWIĄT ZŁOTKA!

Redakcja