Finał akcji "Szafa Otwarta" już 14 maja w Warszawie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Finał akcji „Szafa Otwarta” już 14 maja w Warszawie!

Finał akcji „Szafa Otwarta” już 14 maja w Warszawie!

Przyjdź do Atrium Promenada w Warszawie w dniach 9 – 14 maja! Weź udział w konkursie Drugie Życie Dobrych Rzeczy i wygraj nawet 3000 zł!

Przyjdź do Atrium Promenada w Warszawie w dniach 9 – 14 maja! Weź udział w konkursie Drugie Życie Dobrych Rzeczy i wygraj nawet 3000 zł!

Po sukcesie IV edycji w Białymstoku, akcja „Szafa Otwarta” zawita na finale w Atrium Promenada w Warszawie!

To właśnie tu przyjedzie Szafa Otwarta, do której w dniach 9 – 14 maja możecie oddać swoje dobre, ale nieużywane już rzeczy i nadać im drugie życie. Oprócz tego możecie wziąć udział w wyjątkowym konkursie towarzyszącym akcji i wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Atrium Promenada.

Co należy zrobić?

Autorzy pięciu najciekawszych zgłoszeń spotkają się podczas wielkiego finału 14 maja by zawalczyć o nagrodę główną w postaci karty prezentowej o wartości 3000 zł do wydania na zakupy w Atrium Promenada, pozostała czwórka dostanie karty prezentowe w wysokości 500 zł.

Finał odbędzie się z udziałem Małgorzaty Rozenek-Majdan, ambasadorki akcji i przewodniczącej Jury, które składa się również z przedstawiciela centrum handlowego, naszej stylistki Iwony Skrzypczak oraz uznanego blogera Łukasza Podlińskiego – oboje tego dnia będą specjalnie dla Was by opowiadać o zarządzaniu garderobą i tajnikach stylizacji.

Dzięki akcji Szafa Otwarta zrobisz porządki w swojej szafie, pomożesz innym przekazując swoje rzeczy i możesz zostać zwycięzcą w konkursie Drugie Życie Dobrych Rzeczy!

Na Wasze zdjęcia i historie czekamy do 11 maja. Powodzenia!

Więcej informacji na stronie www.szafaotwarta.pl