Koncert ATMASFERA Króla Popu już 24 września 2017! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Koncert ATMASFERA Króla Popu już 24 września 2017!

Koncert ATMASFERA Króla Popu już 24 września 2017!

Koncert ATMASFERA Króla Popu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowisko, na które serdecznie Was zapraszamy!

Koncert ATMASFERA Króla Popu „Tribute to Michael Jackson” to symfoniczne widowisko, na które serdecznie Was zapraszamy!

Nieśmiertelne przeboje króla popu, w specjalnie przygotowanych aranżacjach, wykonają: Ania Dąbrowska , Kuba Badach i Kasia Cerekwicka . Towarzyszyć im będą Chór Akademicki UAM, Orkiestra Symfoniczna l’Autunno oraz band pod kierownictwem Jacka Piskorza , który objął kierownictwo muzyczne nad całym wydarzeniem.

Tańce pod sceną i niekończące się bisy to tylko część atrakcji, jakie czekają fanów twórczości Michaela Jacksona. Podczas koncertu, nie zabraknie znanych już autorskich wersji takich hitów jak „Man in the mirror” czy „Thriller”!

Michael Jackson to artysta, którego wielkość jest niezaprzeczalna. Wokalista, kompozytor, tancerz, multiinstrumentalista, niekwestionowany król popu i ikona popkultury oraz jedna z najważniejszych postaci w historii muzyki rozrywkowej.

Takie piosenki jak „Thriller”, „Black or White”, „Billie Jean” czy „Man in the mirror” zna praktycznie każdy – i to właśnie te przeboje wypełnią koncert „Tribute to Michael Jackson” . Jest to projekt pełen fascynujących brzmień, w który zaangażowanych zostało kilkudziesięciu artystów. Z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom muzyki na najwyższym poziomie.

Polecamy!