OMD wystąpi w Warszawie już w lutym 2018! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > OMD wystąpi w Warszawie już w lutym 2018!

OMD wystąpi w Warszawie już w lutym 2018!

Pionierzy synth-popu OMD z materiałem z nowej, 13. płyty i największymi przebojami wystąpią 11 lutego 2018 r. w Progresji!

Pionierzy synth-popu OMD z materiałem z nowej, 13. płyty i największymi przebojami wystąpią 11 lutego 2018 r. w Progresji!

Po zakończonej sukcesem w 2017r. brytyjskiej i europejskiej trasie OMD rusza kolejny raz w drogę w 2018 roku. Nowa trasa odnosi się do korzeni, czyli pierwszych koncertów z 1978 roku. I choć starego Winstona zastąpili nowym sprzętem, to pozostała energia starych przebojów, które też usłyszymy na scenie m. in. „Enola Gay”, „Maid of Orleans”, „Souvenir” i wiele innych.

Najnowszy album duetu zatytułowany „The Punishment of Luxury” jest tęskną nostalgią i romantycznym wspomnieniem poprzednich wydawnictw. Wszystkie piosenki zostały w pełni stworzone przez OMD. Teksty, muzyka i mix są w całości dziełem duetu Paul Humphreys i Andy McCluskey . Basista opowiedział o brzmieniu ich najnowszej płyty:

Album wziął swoją nazwę od obrazu włoskiego malarza Giovaniego Segantiniego z 1891 r. i zawiera całą gamę odcieni muzycznych od kraftwerkowych „Isotype” i „Robot Man” przez nostalgiczne ballady „One More Time” i „The View From Here”, po utwory będące bardziej w starym stylu OMD, takie jak „Kiss Kiss Kiss Bang Bang Bang”.

materiały prasowe

Bilety w cenie 149 z dostępne są na stronach

Radio Złote Przeboje objęło patronat nad tym wydarzeniem.

POLECAMY!