"Zawód: Mama" w City Point z okazji Dnia Matki » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > „Zawód: Mama” w City Point z okazji Dnia Matki

„Zawód: Mama” w City Point z okazji Dnia Matki

Z okazji Dnia Mamy Centrum handlowo-rozrywkowe City Point zaprasza w dniu 26 maja na niecodzienne wydarzenie – akcję „Zawód: Mama”.

Z okazji Dnia Mamy Centrum handlowo-rozrywkowe City Point zaprasza w dniu 26 maja na niecodzienne wydarzenie – akcję „Zawód: Mama”.

– Chcemy, by w tym szczególnym dniu mamy miały szansę poczuć się naprawdę wyjątkowo! To będzie ich czas – na zakupy i przyjemności. Będą mogły skorzystać z porad fachowców, spotkać się z innymi mamami, wziąć udział w wydarzeniu kulturalnym, a także otrzymać markowe prezenty – mówi Sylwia Ptasińska z City Point.

W dniu26 majamiędzy15:00a18:00każda klientka centrum będąca mamą będzie mogła bezpłatnie skorzystać w City Point z porad specjalistów. Wśród nich znajdzie się psycholog, położne i doradczynie laktacyjne, instruktorki fitness, chustonoszenia oraz „BuggyGym”. Dziećmi w tym czasie zajmą się dietetyczka i instruktorki fitness, które poprowadzą warsztaty zdrowego gotowania oraz zajęcia ruchowe.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa „Mama w obiektywie” tyskiej fotografki Anny Bindy, na której zobaczymy karmiące mamy sfotografowane w ramach działań Fundacji„Kraina Mlekiem i Miłością Płynąca”. Wystawę będzie można oglądać do końca czerwca. Uroczyste otwarcie przez autorkę i spotkanie z bohaterkami zdjęć odbędzie się 26 maja o godzinie 15:00.

W dniach7-26 majaw City Point trwał będzie konkurs dla mam, w którym do wygrania jest damska biżuteria ufundowana przez markę YES oraz nagrody pocieszenia ufundowane przez innych Partnerów akcji. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest dokonanie zakupów w City Point za kwotę określoną w regulaminie i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe. Finał i wręczenie nagród odbędzie się w dniu 26 maja o godzinie 18:30.

Partnerami akcji jest biżuteria YES, Anna Binda Fotografia, Agnieszka Kuc właścicielka klubu „Profitness Tychy”, Danuta Ficek właścicielka „Zachustowanego Zakątka”, Marta Kliś i Dominika Smolińska ze Szkoły Rodzenia „Bociek”, Katarzyna Wrzos „Dobry Dietetyk”, Agata Leśkiewicz prowadząca zajęcia „Buggy Gym” w Tychach oraz sklep i fundacja „JemyEko.pl”.