Family Fest - jedyny taki festiwal rodzinny » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Family Fest – jedyny taki festiwal rodzinny

Family Fest – jedyny taki festiwal rodzinny

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest.

W letni weekend, 23 i 24 czerwca br. w siedzibie Agory przy ul. Czerskiej 8/10 w Warszawie odbędzie się nowa impreza rodzinna – Family Fest.

To wyjątkowe wydarzenie dla małych i dużych warszawiaków – wielki festiwal rodzinny, podczas którego nie zabraknie kulturalnych atrakcji dla najmłodszych, fachowych porad dla rodziców i oferty wystawienniczej z najlepszymi markami dziecięcymi.

W strefie kulturalnej Family Fest odbędą się m.in. koncerty muzycznego duetu Jerz Igor, legendarnego zespołu dziecięcego Fasolki i Smykofonii, czyli projektu z muzyką klasyczną dla smyków. Dodatkowo będzie można zobaczyć przedstawienia teatralne – dla najmłodszych widzów Teatr Niewielki przygotuje spektakl „PUF!”, Teatr Muzyczny Roma pokaże fragmenty „Księgi Dżungli”, a Teatr Teatr Lalek Guliwer zaprosi na mini spektakl i warsztaty „Teatr okiem Guliwera”. Zapraszamy tez na spotkania z książką – o przygodach „Pippi Pończoszanki” przeczyta Edyta Jungowska, Adam Wajrak opowie o „Wielkiej księdze prawdziwych tropicieli”, a Szymon Drobniak opowie o tym „Jak podglądać zwierzęta”. Dzieci będą mogły obejrzeć też niezwykłe filmy z Festiwalem Filmowym Kino Dzieci i wziąć udział w organizowanych warsztatach.
Dodatkowo w miasteczku rozrywki znajdą się m.in.: wielkie wrotkowisko, crazy cart, dmuchańce, food trucki i inne atrakcje sportowe.

Family Fest to również spotkanie dla rodziców. W bezpłatnej strefie merytorycznej odbędą się panele z udziałem ekspertów, którzy opowiedzą m.in. o tym, jak najlepiej przygotować się do porodu i przejść czas połogu, jak bezpiecznie dobierać produkty dla dzieci oraz jak przygotować dziecko do żłobka i przedszkola i co należy wiedzieć o najczęstszych problemach zdrowotnych: ból brzucha, uczulenia i alergie, kłopoty żywieniowe. Podczas czterech rozbudowanych paneli lekarze, psychologowie i praktycy podzielą się wiedzą z zakresu zdrowia, pielęgnacji, rozwoju i edukacji.W programie przewidziane zostały także dwa warsztaty: „pierwsza pomoc” oraz „warsztat karmienia piersią” – podczas których wiele praktycznych wskazówek i możliwość indywidualnego porozmawiania z ekspertami.

Ponadto, w strefie targów będzie można zapoznać się z najlepszymi markami dziecięcymi i zaopatrzyć się w wyjątkowe produkty dla dzieci.

Bezpłatne zapisy do strefy merytorycznej i bilety są dostępne na stronie biletycjg24.pl.

Strefa merytoryczna: bezpłatna

Strefa kulturalna i wystawiennicza: odpłatna

Bilet jednodniowy 10 zł, karnet dwudniowy – 15 zł, a dla dzieci obowiązuje wstęp wolny.

Organizatorami Family Fest są serwis eDziecko.pl i Co Jest Grane 24.

Patroni honorowi:
Rzecznik Praw Dziecka i Marszałek Województwa Mazowieckiego

Partnerzy merytoryczni:
Instytut Matki i Dziecka, Polskie Towarzystwo Położnych, ePozytywna Opinia, Uniwersytet SWPS i Ogólnopolskie Stowarzyszenie Położnych Rodzinnych.

Partnerzy medialni: magazyn „Dziecko”, Radio Złote Przeboje,wyborcza.pl, Polsat Jim Jam, Qlturka.pl, sportowarodzina.pl, ladnebeb.pl

Partnerzy: Pampers, Bank komórek macierzystych NoVUM, Fundacja Nutricia (pierwszych 1000 dni dla zdrowia), Siulesiadzieci.pl, Ziołolek, Chico, Jelp, Pharma Vitae(producent marek: bebble oraz Maternea).

Polecamy!