Pobijmy rekord Guinessa w gotowaniu owsianki! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Pobijmy rekord Guinessa w gotowaniu owsianki!

Pobijmy rekord Guinessa w gotowaniu owsianki!

Celem naszej imprezy jest pobicie rekordu Guinnesa na największą owsiankę. Aby uzyskać tytuł rekordzisty musimy przygotować 1,5 tony owsianki!

Celem naszej imprezy jest pobicie rekordu Guinnesa na największą owsiankę. Aby uzyskać tytuł rekordzisty musimy przygotować 1,5 tony owsianki!

Już 17 sierpnia 2018 w Międzyzdrojach w ramach Biegu Śniadaniowego firma Melvit podejmie próbę pobicia rekordu Guinnessa na Największą Owsiankę.

Owsianka to jeden z najzdrowszych posiłków idealny dla osób aktywnych i dbających o zdrowie, dlatego będzie ona idealnym zwieńczeniem porannego Biegu.

W trakcie porannej rozgrzewki uczestników rozpoczniemy gotowanie największej na świecie owsianki, tak aby po ukończeniu Biegu wszyscy uczestnicy oraz każdy kto będzie miał ochotę, zjadł na śniadanie pyszną i pożywną owsiankę, a przy okazji był świadkiem pobicia rekordu.

Obecny rekord został ustanowiony w Irlandii (Waterford) w 2012 roku i wynosi 1380 kg. My planujemy zrobić ponad 1,5 tony.

Owsianka będzie gotowana przez trzech kucharzy w garze o pojemności 3000 l, całość musi zostać zważona w obecności świadków i publiczności.

Harmonogram:

9:00 – Rozgrzewka przed Biegiem / Rozpoczęcie gotowania owsianki

9:10 – Start Biegu

10:00 – Zakończenie Biegu / Ważenie owsianki

10:15 – Degustacja Największej na Świecie Owsianki.

Dołączcie do

Zapraszamy! 🙂