Spektakl "Gdybym Był Bogaczem" już w październiku 2018 we Wrocławiu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Spektakl „Gdybym Był Bogaczem” już w październiku 2018 we Wrocławiu!

Spektakl „Gdybym Był Bogaczem” już w październiku 2018 we Wrocławiu!

Artyści z Odessy przyjeżdżają do Polski z nowym programem. Już 3 października 2018 r. będziecie mieli okazję wygrać bilety na spektakl. Wystarczy słuchać Radia Złote Przeboje!

Artyści z Odessy przyjeżdżają do Polski z nowym programem. Już 3 października 2018 r. będziecie mieli okazję wygrać bilety na spektakl. Wystarczy słuchać Radia Złote Przeboje!

Śpiewacy z Narodowego Teatru Opery i Baletu z Odessy zawiadamiają „Brunetki, blondynki”, że „Gdybym był bogaczem”, to „Be my love”. Panie mogą odpowiedzieć wówczas, że „Usta milczą, dusza śpiewa”, choć czasem wychodzi z tego aria ze śmiechem… Kiedy jednak obiecają „Przetańczyć całą noc”, soliści westchną „Ach, kobietki” i „Jaka noc księżycowa”, a potem pochłoną ich „Oczy czarne”, zaś na końcu obie strony oświadczą sobie „Time To Say Goodbye”.

A poza tym – mnóstwo humoru, wspaniałych głosów, werwa taneczna wzbogacona cudownymi strojami oraz tańcem baletu i znakomita orkiestra – czyli czegóż chcieć więcej?

Gala Najpiękniejszych Arii Operetkowych i Operowych Narodowy Teatr Opery i Baletu to obecnie najstarszy teatr obwodu odeskiego Ukrainy. Jego siedzibą jest najbardziej rozpoznawalny budynek Odessy pochodzący z 1887 roku, zaliczany do najpiękniejszych i najlepszych teatrów operowych w Europie. Artyści na co dzień pracujący w teatrze to muzycy, soliści i tancerze prezentujący najwyższy poziom, biorący udział w projektach międzynarodowych.

Podczas trasy koncertowej „Gali operetkowo- musicalowej”, którą będziemy mieli okazje gościć w Polsce po raz pierwszy, zobaczymy najlepszych wykonawców: solistów, muzyków, tancerzy baletowych oraz chórzystów – łącznie ponad 50 osobowy skład artystyczny.

W programie koncertu nie zabraknie znanych i lubianych arii operowych i operetkowych oraz tradycyjnych pieśni narodowych Ukrainy. Publiczność bawić będzie również repertuar musicalowy wzbogacony cudownymi strojami oraz tańcem baletu.

Czy może być coś piękniejszego niż uczucia wyrażane tańcem, muzyką i śpiewem? Na to pytanie odpowie Państwu właśnie ten koncert. Niezapomniana podróż muzyczna przez wszystkie historie miłosne operetki i musicalu, na której nie może Państwa zabraknąć!

9.10.2018 r., godz. 19.00
TEATR POLSKI, ul. G. Zapolskiej 3, Wrocław
Patronat honorowy objęła Ambasada Ukrainy w Rzeczypospolitej Polskiej

Bilety do nabycia: kasa Teatru tel.: (71) 316 07 80, salony EMPIK, PWN Księgarnie,
salony RIFF oraz KSIĄŻNICA POLSKA

Online: www.kupbilecik.pl, www.biletyna.pl, www.ebilet.pl
ORGANIZATOR: tel. 665 277 377, 61 424 28 24

Zapraszamy!