Strona Główna > Zapraszamy na międzypokoleniowe „Spotkanie z edukacją” w Lublinie!

Zapraszamy na międzypokoleniowe „Spotkanie z edukacją” w Lublinie!

„Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie.

Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie.

Poprzez warsztatowy charakter tego projektu, galeria będzie pokazywać i zachęcać dużych i małych do kreatywnego spędzania czasu razem. Projekt ten jest aktywne przeciwdziałanie wszechobecnemu trendowi „bycia w mobilu” i próba zmiany tego trendu w Lublinie.

Już 20 października 2018 r. w ramach tego projektu i z okazji Europejskiego Dnia Seniora w Galerii Orkana w godz. 12:00-18:00 odbędzie się pierwsze wydarzenie pod nazwą „Spotkania z edukacją”. Każdy aktywny senior, rodzic i dziecko będzie mogło spędzić czas ucząc się razem programowania, języka angielskiego i robienia pizzy.

Podczas warsztatów przewidziano mnóstwo atrakcji, także dla najmłodszych m.in warsztaty plastyczne, mini turnieje dla dzieci i dorosłych, quizy oraz gry edukacyjne.

W ramach projektu odbędą się jeszcze 3 spotkania:

SPOTKANIE ZE ZDROWIEM I URODĄ, sobota, 17.11. 2018, godz. 12:00-18:00

ŚWIĘTA Z TRADYCJĄ, sobota 15.12.2018, godz. 12:00-18:00

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, sobota 19.01.2019, godz. 12:00-18:00

W czasie trwania całego projektu równolegle będzie prowadzony konkurs „Różne pokolenia – wspólny czas” z atrakcyjną nagrodą: dwuosobowym pobytem w sanatorium. Aby wygrać nagrodę dla siebie lub najbliższych, należy przedstawić w jaki sposób najchętniej spędzasz czas ze swoją rodziną. Forma zgłoszenia konkursowego jest dowolna – może to być zdjęcie, filmik, list, rękodzieło, esej itp. – im bardziej kreatywna praca, tym większe szanse na wygraną.

Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody odbędzie się podczas spotkania „Rodzina razem się trzyma” w Galerii Orkana, w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godz. 17:00.

Zapraszamy!