Strona Główna > Zapraszamy na międzypokoleniowe „Spotkanie z tradycją” w Lublinie!

Zapraszamy na międzypokoleniowe „Spotkanie z tradycją” w Lublinie!

„Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie.

Galeria Orkana łączy pokolenia” to długofalowy program dedykowany mieszkańcom Lublina, którego celem jest zwrócenie uwagi na wspólne, jakościowe spędzanie czasu w rodzinie.

Już 15 grudnia 2018 roku odbędzie się kolejne wydarzenie w Galerii Orkana. W godz. 12:00-18:00 odbędzie się świąteczne „Spotkanie z tradycją”, a podczas niego Mikołajkowe animacje i zabawy dla dzieci, warsztaty z przygotowywania ozdób świątecznych, pokazy artystyczne grup dziecięcych, warsztaty i pokazy rękodzieła, warsztaty z aranżacji i wykonywania stroików świątecznych.

W ramach projektu odbędą się jeszcze jedno finałowe spotkanie:

RODZINA RAZEM SIĘ TRZYMA, sobota 19.01, godz. 12:00-18:00

W czasie trwania całego projektu równolegle będzie prowadzony konkurs „Różne pokolenia – wspólny czas” zatrakcyjną nagrodą: dwuosobowym pobytem w sanatorium. Aby wygrać nagrodę dla siebie lub najbliższych, należy przedstawić w jaki sposób najchętniej spędzasz czas ze swoją rodziną. Forma zgłoszenia konkursowego jest dowolna – może to być zdjęcie, filmik, list, rękodzieło, esej itp. – im bardziej kreatywna praca, tym większe szanse na wygraną.

Ogłoszenie zwycięzcy i wręczenie nagrody odbędzie się podczas spotkania „Rodzina razem się trzyma” w Galerii Orkana, w sobotę 19 stycznia 2019 r. o godz. 17:00.

Zapraszamy!