Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej "Piękna Mama" ! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej „Piękna Mama” !

Zapraszamy do udziału w wyjątkowej akcji charytatywnej „Piękna Mama” !

Już po raz czwarty w Lublinie fundacja „Gdy liczy się czas” ma przyjemność organizować akcję „Piękna Mama” w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

Już po raz czwarty w Lublinie fundacja „Gdy liczy się czas” ma przyjemność organizować akcję „Piękna Mama” w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

W tym roku akcja odbędzie się 8 marca 2019 roku w godzinach od 13:00 do 16:00 w korytarzu przy bocznym wejściu do szpitala (poziom „0” przy oddziale rehabilitacji).

To wyjątkowy dzień, w którym mamy dzieci z oddziałów onkologii, rehabilitacji, a także mamy i dzieci po leczeniu onkologicznym, mają czas, by poczuć się piękne, zadbane i po prostu szczęśliwe. W tym dniu grupa fantastycznych usługodawców-ochotników, złożona z fryzjerów, wizażystek, stylistek paznokci, terapeuty, stylisty, kolorysty, masażysty i fizjoterapeuty przywróci błysk w smutnych na co dzień matczynych oczach.

„Piękna..” to chwila wytchnienia, ukojenia i relaksu dla mam, ale, co pokazały nam poprzednie edycje, również przywrócenie uśmiechu na dziecięcych twarzach. Fundacja „Gdy liczy się czas” nie raz miała przykłady realizacji w praktyce powiedzenia „Szczęśliwa mama, to szczęśliwe dziecko”. Tegoroczna edycja odbędzie się pod hasłem #mamymoc oraz #siłajestkobietą. Chcą pokazać mamom, że są piękne, silne i wszystko zwyciężą swoją miłością.

Ambasadorem akcji w tym roku jest Zastępca Prezydenta Miasta Lublin – Pani Beta Stepaniuk-Kuśmierzak.

Polecamy!