Zapraszamy na koncerty "Hity Buffo" w Poznaniu! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy na koncerty „Hity Buffo” w Poznaniu!

Zapraszamy na koncerty „Hity Buffo” w Poznaniu!

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa i ponad 30 znakomitych Artystów!

Natasza Urbańska, Janusz Józefowicz i Janusz Stokłosa i ponad 30 znakomitych Artystów!

Twórcy najlepszego polskiego musicalu Metro zapraszają na „Hity Buffo” w Poznaniu już 10 maja 2019 roku w Arenie Poznań. Koncert to niesamowita muzyczna podróż po różnych regionach świata opierające się na najlepszych piosenkach, choreografiach i aranżacjach z „Wieczorów w Buffo”.

Na scenie będzie można zobaczyć ponad 30 artystów Najlepszego Teatru Muzycznego w Polsce. Reżyseria i kształt widowiska nadany przez Janusza Józefowicza powoduje, że cała widownia jest zaangażowana we wspólną zabawę. Reżyser prowadząc widowisko cały czas balansuje na krawędzi w swoich żartach politycznych, społecznych i twórczych. Zawsze jednak zna granicę dobrego smaku i bawi publiczność do łez.

Na koncercie będzie można usłyszeć „Jołoczki” czy „Bielyje Rozy” w znakomitym wykonaniu Nataszy Urbańskiej. Niesamowite kostiumy, pokazy kaskaderskie czy świetne wykonanie muzyczne Janusza Stokłosy to jedne z elementów koncertu „Hity Buffo”. Podczas wydarzenia nie zabraknie również elementów z wieczoru bałkańskiego, latynoskiego, włoskiego i innych z repertuaru Studio Buffo.

Polecamy!