Zapraszamy na wiosenne koncerty Andrzeja Piasecznego! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy na wiosenne koncerty Andrzeja Piasecznego!

Zapraszamy na wiosenne koncerty Andrzeja Piasecznego!

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat wystąpi w Warszawie i w Poznaniu.

Jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów, cieszący się niesłabnącą popularnością od wielu lat wystąpi w Warszawie i w Poznaniu.

Laureat nagród publiczności – m.in. – Telekamery 2010, SuperJedynek, Eska Music Awards 2010, Bursztynowego Słowika oraz wielu złotych, platynowych płyt i multiplatynowych płyt.

Autor i wykonawca takich przebojów, jak „Imię deszczu”, „Niecierpliwi”, „Prawie do nieba”, „Chodź, przytul, przebacz”, „Rysowane Tobie” czy „Śniadanie do łóżka”.

Płyta „Spis Rzeczy Ulubionych” autorstwa Andrzeja Piasecznego, skomponowana przez Seweryna Krajewskiego, była najchętniej kupowaną płytą 2010 roku..

Andrzej Piaseczny to również zwycięzca trzeciej edycji programu „Bitwa na głosy”.Także w 2015 powrócił do roli jurora w programie „Voice of Poland”. W 7 sezonie „Voice of Poland” – jako trener wygrał wspólnie z Mateuszem Grędzińskim całą edycję.

W 2017 roku Artysta świętował 25-lecie pracy artystycznej jubileuszową trasą koncertową, z której materiał live został zarejestrowany i został wydany w formie płyty CD, 26.10.2018. Płytę promował singiel

Zapraszamy Was na wiosenne koncerty Andrzeja Piasecznego w Warszawie i w Poznaniu!

ATMASFERA

Andrzej Piaseczny

19 maja 2019 – HALA TORWAR WARSZAWA

7 czerwca 2019 – ARENA POZNAŃ