Anna Wyszkoni wystąpi w Lublinie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Anna Wyszkoni wystąpi w Lublinie!

Anna Wyszkoni wystąpi w Lublinie!

Zapraszamy Was na koncert wyjątkowej wokalistki.

Zapraszamy Was na koncert wyjątkowej wokalistki.

Anna Wyszkoni to jedna z najbardziej cenionych i charyzmatycznych wokalistek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku imponującą ilość przebojów, nagród i wyróżnień oraz ponad pół miliona sprzedanych płyt. Na polskiej scenie funkcjonuje i odnosi sukcesy od 22 lat.

Najnowsza płyta w dorobku wokalistki to „Jestem tu nowa” (2017). Wyszkoni ma również w swoim dorobku albumy „Pan i pani” (2009) i „Życie jest w porządku” (2012). Obydwa osiągnęły status podwójnie platynowych. Pochodzą z nich piosenki: „Czy ten pan i pani”, „Z ciszą pośród czterech ścian”, „Zapytaj mnie o to, kochany”, „Biegnij przed siebie”, „Całość ułożysz mnie”, czy nagrodzony Superjedynką za przebój roku 2011 „Wiem, że jesteś tam”.

Jesienią 2018 roku ukazała się platynowa edycja albumu „Jestem tu nowa” z dodatkową płytą „Anna Wyszkoni Akustycznie – Live 2018”.

Każdy koncert Anny Wyszkoni to porywające widowisko z bogatą oprawą multimedialną. Artystce towarzyszy zespół doświadczonych muzyków na czele z jednym z najbardziej znanych polskich gitarzystów, Markiem Raduli. Podczas koncertów artystka wykonuje swoje największe przeboje z ponad 20 lat pracy na scenie.

Bilety:

Golden Circle siedzące: 99,00 zł – normalny / 79,00 zł – ulgowy
Płyta stojące: 69,00 zł – normalny / 51,00 zł – ulgowy
Trybuna siedzące: 79,00 zł – normalny / 61,00 zł – ulgowy

Bilet ulgowy przysługuje dziecku w wieku od 4. do 12. roku życia (tj. 12. rocznicy urodzin – na podstawie dokumentu umożliwiającego stwierdzenie wieku. Dokument należy okazać przy wejściu na koncert.

Zapraszamy!