Już w niedzielę symfoniczny koncert Dody w warszawskiej Romie! » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Już w niedzielę symfoniczny koncert Dody w warszawskiej Romie!

Już w niedzielę symfoniczny koncert Dody w warszawskiej Romie!

W najbliższą niedzielę 5 maja 2019 roku zobaczymy jedną z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej z orkiestrą!

W najbliższą niedzielę 5 maja 2019 roku zobaczymy jedną z najbardziej ekscentrycznych gwiazd na polskiej scenie muzycznej z orkiestrą!

Doda przyzwyczaiła słuchaczy, że nie przywykła, by tańczyć, tak jak jej zagrają. To nie tylko laureatka wielu nagród muzycznych, ale postać doceniana również przez periodyki biznesowe jako jedna z najbardziej wpływowych gwiazd w Polsce. Zawsze podkreślała jak ważny jest rozwój artystyczny, przekonywała, że kolejne przedsięwzięcia to skok na głęboką wodę, ale jednocześnie szansa na wzbogacenie własnych umiejętności – stąd obok muzyki, pojawił się film oraz teatr.

Teraz, zobaczymy i usłyszymy Dodę w pełnych rozmachu aranżacjach jej największych przebojów zagranych z orkiestrą, ale tradycyjnie możemy liczyć na niespodzianki! Tym bardziej, że nowa płyta, to obok autorskiego repertuaru, wspaniałe przeboje Maanamu, Maryli Rodowicz, Anny Marii Jopek czy Miley Cyrus. Kierownikiem muzycznym i aranżerem całości jest wspaniały kompozytor i aranżer Wojciech Zieliński, który stworzył aranżacje do ok. 1600 piosenek z repertuaru najwybitniejszych gwiazd polskiej sceny, pracując również przy bestsellerowych musicalach i realizacjach teatralnych.

Doda z orkiestrą, to bez wątpienia jedno z najważniejszych wydarzeń na polskiej scenie w 2019 roku, które pokaże kolejne, kto wie – może najbardziej niesamowite oblicze Dody. Niepokornej, ale i niezwykle wrażliwej artystki.

Kolejne koncerty odbędą się:

Katowice – 26 maja 2019
Kraków – 1 czerwca 2019
Gdańsk – Sopot 14 czerwca 2019