Zapraszamy na Galę Kabaretową - Szczecin 2019 » Złote Przeboje - radio, muzyka, wiadomości, quizy
Strona Główna > Zapraszamy na Galę Kabaretową – Szczecin 2019

Zapraszamy na Galę Kabaretową – Szczecin 2019

To już 24 sierpnia! Sprawdź, czyje występy zobaczysz na żywo!

To już 24 sierpnia! Sprawdź, czyje występy zobaczysz na żywo!

Na deskach Teatru Letniego wystąpią kabarety Koń Polski, czyli uwielbiany od lat duet Mariana i Heli, w których wcielają się Leszek Malinowski i Waldemar Sierański. To gwarancja świetnej zabawy, bo artyści ciągle zaskakują nowymi skeczami podążającymi za obecną sytuacją społeczną i polityczną.

Nie zabraknie też Łowców.B, co z pewnością docenią miłośnicy absurdalnego oraz totalnie abstrakcyjnego żartu. Ich najbardziej znanym skeczem jest historia o szczypiorku, który okazał się być… koperkiem czy też słynny skecz o autobusie.

Jeśli lubicie bardziej klasyczne poczucie humoru, to na pewno ucieszy was informacja, że na gali pojawią się też Kabaret Jurki oraz Kabaret Ciach, którzy z przymrużeniem oka patrzą na naszą codzienność i wyciągają z niej wszystko to, co najśmieszniejsze. Ich ostatnie programy zostały świetnie przyjęte, a oba zespoły w ostatnim czasie występowały na największych kabaretowych imprezach w kraju.

Całość poprowadzi kabaret Chyba.

Dobór zaproszonych kabaretów jest nieprzypadkowy. Organizatorom zależało na różnorodności, tak aby przez trzy godziny wszyscy widzowie bawili się świetnie. Nieprzypadkowy jest też wybór obiektu, Letni Teatr w Szczecinie – to nie tylko miejsce, które może pomieścić tłumy zainteresowanych, ale też świetny obiekt na tego typu wydarzenia w gorący, sierpniowy wieczór.

Gala Kabaretowa w Szczecinie 2019, odbędzie się 24 sierpnia o godz. 19.00 na scenie Teatru Letniego.

Bilety do kupienia stacjonarnie w Szczecinie w sklepie Muzycznym RIFF, ul. Bałuki 10 oraz w Księgarni Książnica Polska, pl. Hołdu Pruskiego 8 lub drogą elektroniczną na KupBilecik.pl.